Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [ pozostale] Krytyka E38 ??

  1. #21
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez robertzpoznania
    [

    to chyba ze złota te wachacze??:) z domieszką platyny
    komplet (wszystkie) wachacze do a8 - mozna kupic nowe od 600 do 1000 zł - tak ze nie przesadzaj :) - wiem bo kupowałem sam
    Nie ze zlota tylko oryginalne- spytaj w servisie ile kosztuja prawdziwe wahacze :) - komplet chinskich pseudo-wahaczy mozna oczywiscie kupic za 1000zl, jakosc ledwo mierna.

    Do BMW tez takie robia kosztuja 1/4 ceny okolo 100zl sztuka ale nie wytrzymuja wiecej jak 2-3mies. Ostatnio przyjechal do nas klient a4 i niestety sie zalamal jak dostal wyliczenie czesci zawieszenia (autoryzowane zamienniki dobrych jakosciowo firm)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #22
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Marcin978
    na listwach przeciez napraw blacharskich sie nie robi a rdza w niektorych egzemplarzach wychodzi

    doly drzwi pod listwami to samo

    dobrze trafiles po prostu pewnie non stop garazowana, malo jezdzona w zimie i deszczu :)
    Wystarczy nieoryginalny lakier na drzwiach i za 2-3 lata na bank masz rdze pod listwami dolnymi- niestety nieoryginalny lakier juz tak nie trzyma jak oryginal. :(


    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #23
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Wystarczy nieoryginalny lakier na drzwiach i za 2-3 lata na bank masz rdze pod listwami dolnymi- niestety nieoryginalny lakier juz tak nie trzyma jak oryginal
    U mnie przed zmianą koloru widziałem jak wygląda blacha pod orginalnym lakierem - co by nie mówić nie było najlepiej :D - dlatego trzeba było ściągnąć orginalny lakier i specjalnym preparatem ugruntowić podłoże i dopiero na to baza.
    Musi wytrzymać do 10 lat przynajmniej słownie gwarancja.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #24
    7ka
    Gość
    problem w audi to to ze wiekszosc zawieszenia to aluminium..(szybciej sie wybija i jest drozsze)

    ja osobiscie nie widze (moze jeszcze daj Boze jak najdluzej) zadnych minusow..no mialem troche dolegliwosci jak "przekaznik wycieraczek,tylny most" ale od tamtej pory nic a nic..co do rdzy ..mialelem bity prawy przod blotnik,oraz maske (ktora bede lakierowac).. poprzedni wlasciciel zrobil blotnik bardzo dobrze ,,niedawno ktos mi zapier... rowniez w ten sam blotnik (jakis pechowy) reszta jest nienaruszona (tyl,drzwi,dach) co do silinika 3.0d moge tylko polecic nie mam zadnych problemow..to samo jesli chodzi o super skrzynie..jest rewelacyjna..takze ja jestem w niej zakochany.. ;)

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    pracuje w firmie ktora sporowadzi a handluje czesciami i naprawde mozna kupic wachacze do audi po 100zl sztuka tyle ze to bedzie chinskie lub wloskie go..no , idealne na polskie drogi, co roku razem z olejem zmieniamy i wachacze :hah:

  6. #26
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Co roku - to chyba auto stoi w garażu :D

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    pracuje w firmie ktora sporowadzi a handluje czesciami i naprawde mozna kupic wachacze do audi po 100zl sztuka tyle ze to bedzie chinskie lub wloskie go..no , idealne na polskie drogi, co roku razem z olejem zmieniamy i wachacze :hah:

    nie chińskie i nie włoskie tylko..... tureckie, na teknorotach w audi a8 przejechałem 1,5 roku czyli ok 50.000 km i nic sie nie dzialo zero luzów , w bmw tez zmieniałem tyły na teknoroty i jak na razie jest ok.Jak porównywac ceny oryginałów to i do a8 i do bmw7 remont zawieszenia=cena samochodu.A ha Niemcy tez jezdza na teknorotach i nie narzekają - zerknijcie chociaż na 7er.Po prostu troszke czesci zawieszenia do róznych samochodów kupowałem i na teknorocie sie nie zawiodłem ani razu.Opinia mechaników co mi bmw robią a byli pierwszym zakładem serwisującym bmw w Polsce - nie ważne co kupisz i tak po 40.000 sie rozleci na polskiech drogach :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •