Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ktoś pomoże??

  1. #1

    ktoś pomoże??

    witam koledzy
    mam problem od ponad tygodnia mojasiódemeczka stoi u zaprzyjażnionego mechanika a zaczeło się tak....
    jeżdziło normalnie aż tu jednego dnia zaczela sie wrkecac tylko do 4500 obrotow i dalej ani rusz, zostawilem auto u mehanika, na komputerze pokazalo błedy sond tych przed katalizatorami, juz sie ucieszyłem, ze wymienie i bedzie dobrze, ale niestety, po i wymianie było to samo, przy kolejnej wizycie u magika od komputera nie wykazało błedów ale auto nadal kuleje, zaczeło się.
    moj mechanik sprawdził już chyba wszystko, mianowicie, swiece, dolot, cewki, przepływka tez byla od kolegi zmieniana i to samo bylo, koło pasowe tez ponoć jest proste, został do sprawdzenie tylko rozrząd , czy się nie przestawił, ale to juz w poniedziałek ma sprawdzić.
    czy ktoś z was ma może jakiś pomysł co się mogło tu stać? bo ta niewiedza mnie wykańcza, nie mówiąc, że taka ładna dziś pogoda i pojechałby człowiek na myjkę i zrobił rundke po mieście dla relaksu a tu taka lipa.
    bede wdzieczny za kazdą popowiedż, dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    a dodam jeszcze ze bmw 740 silnik m60 z sekwencyjnym gazem, zrobiłem na gazie 60tys. km.pozdrawiam kacper

  3. #3
    i co koledzy nikt nie ma pomysłu?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    53
    Mialem bledy sond i auto na zimnym prawie nie jechalo.Mialem naderwany mocno wężyk od czegos tam spalin wtornych.Wymienil mi koles i na kompie bledow juz nie bylo,a auto jezdzi na zimnym

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    52
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    LĄDEK-ZDRÓJ
    Witam i sugeruje zwrócić uwage na ciśnienie benzyny w układzie paliwowym.......Bywają takiego typu objawy gdy jest zapchany filtr paliwa lub zaciera się pompa paliwowa.Niedostateczne ciśnienie i się na maxa nie wkręci.
    God, be the care ME ...

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    pompa paliwa błedu nie pokaże a jak nie będzie dawała odpowiedniego ciśnienia to właśnie autko będzie się tak zachwywało.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    pompa paliwa błedu nie pokaże a jak nie będzie dawała odpowiedniego ciśnienia to właśnie autko będzie się tak zachwywało.

  8. #8
    a jak mam t tegu wujak PUZa znależć? na forum takiego uzytkownika nie znalazłem?

  9. #9
    witam koledzy, postanowilem napisac co sie u mnie działo w aucie bo moze ktos bedzie miał podobny problem i może mu to pomooc. jak pisalem silnik krecił tylko do 4500 tys obrotow.
    mechanik zaprzyjazniony sprawdzał wszystko cewki, swiece, dolot, nawet grubość wałków i czy się nie przestwił rozrząd,koles od komputera był dwa razy , za pierwszym pokazało bład sond lambda przed katami, wymieniłem je i bylo tak samo, po dwoch tygodniach sprawdzania, wyciągnoł cały układ wydechowy przeciscił katy i okzało się, ze jeden z katów byl zapchany, tzn cos z srodka sie w nim pourywało i zapchało przelot. teraz juz jest okej, pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •