Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Różnice w fotelach.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Florens
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    132
    BMW
    e32 V8
    Skąd
    Radomsko

    Post Różnice w fotelach.

    Witam,

    Chciałbym się upewnić przed zakupem, czy były jakieś różnice np. w rozstawie śrub montażowych lub kostek od sterowania przy fotelach względem roku produkcji E32?
    Mam też opcje kupna latarki od E38, będzie pasować?

    Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Elektryka będzie pasować czy to przed czy po lifcie , jedyna różnica to szwy na skórze przed liftem masz widoczne szwy podwójna nitka. Po lifcie szwy są zakryte tzn wywinięte do środka.
    Latarka nie będzie pasować do fabrycznego gniazda w schowku nie wiem jakby przełożyć gniazdo i czy wgl będzie pasować w to fabryczne miejsce

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    448
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    przerabialem teraz przerzutke parokrotną .....różnych skór i miałem sporo foteli manual i elektryka z liftu i po liftu. montowalem fotele manual przedlift do auta polift - nie zauwazyłem różnic. potem wrzucalem fotele elektrykę polift do auta polifta - jedyną różnice zawuażyłem przy montażu plastikowego tylnego oparcia , przedliftowe stelaze foteli miały wywierconą srubkę bo obu bokach na ktorej trzymał sie plastik tylny . fotele polifowe nie miały takiego nawiertu - ale nie jest to jakiś duzy problem,to samo tyczy sie plastikow tył polift - brak otworow bo bokach plastikow na srubkę która laczy ten element ze stelażem.

    co do kostek sterowania będą troche inne wiązki przy fotelach, ale da się to ogarnać,piny na kostkach też mają inny rozstaw w przedlifcie i polifcie. Jeszcze jedno zauważyłęm w przedlifcie jak demontowalem opcje lędzwie + grzanie z manuala, w fotelu byl przekażnik. w polifcie w tej samej opcji + elektryka przekażnika nie było w fotelu a pewnie już był w skrzynce pod fotelem badź pod maską fabrycznie...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Florens
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    132
    BMW
    e32 V8
    Skąd
    Radomsko
    Cytat Zamieszczone przez jarek88 Zobacz posta
    Elektryka będzie pasować czy to przed czy po lifcie , jedyna różnica to szwy na skórze przed liftem masz widoczne szwy podwójna nitka. Po lifcie szwy są zakryte tzn wywinięte do środka.
    Latarka nie będzie pasować do fabrycznego gniazda w schowku nie wiem jakby przełożyć gniazdo i czy wgl będzie pasować w to fabryczne miejsce
    właśnie zauważyłem różnice w szwach i to dało mi do myślenia czy czyś jeszcze mogą się różnić, dzięki za info

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Florens
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    132
    BMW
    e32 V8
    Skąd
    Radomsko
    Cytat Zamieszczone przez mike333 Zobacz posta
    przerabialem teraz przerzutke parokrotną .....różnych skór i miałem sporo foteli manual i elektryka z liftu i po liftu. montowalem fotele manual przedlift do auta polift - nie zauwazyłem różnic. potem wrzucalem fotele elektrykę polift do auta polifta - jedyną różnice zawuażyłem przy montażu plastikowego tylnego oparcia , przedliftowe stelaze foteli miały wywierconą srubkę bo obu bokach na ktorej trzymał sie plastik tylny . fotele polifowe nie miały takiego nawiertu - ale nie jest to jakiś duzy problem,to samo tyczy sie plastikow tył polift - brak otworow bo bokach plastikow na srubkę która laczy ten element ze stelażem.

    co do kostek sterowania będą troche inne wiązki przy fotelach, ale da się to ogarnać,piny na kostkach też mają inny rozstaw w przedlifcie i polifcie. Jeszcze jedno zauważyłęm w przedlifcie jak demontowalem opcje lędzwie + grzanie z manuala, w fotelu byl przekażnik. w polifcie w tej samej opcji + elektryka przekażnika nie było w fotelu a pewnie już był w skrzynce pod fotelem badź pod maską fabrycznie...
    dzięki za podpowiedź :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Florens
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    132
    BMW
    e32 V8
    Skąd
    Radomsko
    w moim fotelu mam pamięć, a w tych co chce odkupić nie ma, można to jakoś przerzucić?

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    40
    BMW
    e32 735iL
    Skąd
    wrocław
    teoretycznie tak. ale jak, niech wypowiedzą się ci co to robili. ważne ze masz juz w aucie instalację pod pamieci, wiec nie powinno być ciężko.

  8. #8
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Można przerzucasz cała wiązkę ze swojego fotele i będzie grało (dawno nie widziałem sprawnej pamięci) dla mnie zbędny bajer

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Florens
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    132
    BMW
    e32 V8
    Skąd
    Radomsko
    dowiedziałem się od sprzedającego że te fotele są z 93r., a obszyte są szwem na zewnątrz, są z anglika, w sumie to chyba plus bo strona kierowcy mniej zmęczona

  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,263
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Czyli nie są z '93, bo ja mam 11.92 i mam już ukryte szwy.

Podobne wątki

  1. Masaże w fotelach
    Przez wisior w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 12-11-2018, 02:43
  2. [elektryka] BMW E65. Wymiana maty zajętości fotela w fotelach komfort.
    Przez damned1 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-02-2015, 19:35
  3. [skrzynia] różnice
    Przez bawarczyk w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2012, 17:16
  4. [elektryka] Elektryka w fotelach komfort
    Przez Proyer w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-10-2011, 16:20
  5. DSC i ASC - różnice...
    Przez Wiktor w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2009, 20:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •