Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [felgi] DOBÓR FELG DO E-32 ,pare znaków zapytania....

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18

    [felgi] DOBÓR FELG DO E-32 ,pare znaków zapytania....

    Witam ,mam problem składam E-32 diamentschwartzmetalic ,shadowline i chciałem uzbroić ją na jak najbardziej epkowych felgach odwołałem się do legendy i przywróciłem do życia felgi BBS RS 17' 8.5 przód i 9.5 tył Felgi jak widać na zdjęciach błyszczące i połyskujące ,samochód cały czarny black hella łącznie z nereczką i obawiam się przerostu formy nad treścią po założeniu tych felg
    Pytanie moje brzmi : Co Wy o tym sądzicie ??? (Niestety felg już nie przemaluje)
    [img][/img]

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    zmienilem zdanie - mistrz nad mistrze!

  3. #3
    7ka
    Gość
    kurde ...bedzie swietnie ;) piekne auto z klasyczna felga

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    ta misja skazana jest na sukces :D
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18
    W ostateczności mógł bym fele posłać ponownie do odnowienia i pomalować środki na czarno ,ale z kolei mat czy połysk a może kolor powłoki lakierniczej ??
    Druga sprawa to jaki profil opony czy powinno być tak że na tylnych jest niższy profil od przednich ??? Tzn Przód 235/45 Tył 255/40.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez batman power
    W ostateczności mógł bym fele posłać ponownie do odnowienia i pomalować środki na czarno ,ale z kolei mat czy połysk a może kolor powłoki lakierniczej ??
    Druga sprawa to jaki profil opony czy powinno być tak że na tylnych jest niższy profil od przednich ??? Tzn Przód 235/45 Tył 255/40.
    BBS RS wygląda magicznie ze złotym środkiem zresztą w necie jest dużo tak wymalowanych tych felg na e30, e34 może nawet e32



    niestety czarne środki to słaby pomysł w tym przypadku bo szprycha "sie traci" i ginie cały efekt jaki daje szprychowy BBS



    co do opon to cośtam odpowiedziałem w twoim temacie o zawieszeniu ;)
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18
    Czego oczy niewidziały sercu nie żal... Teraz troche ubolewam że nie dałem się namówić na BBSy w stylu gold - edytion ,ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu .... Może kiedyś...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18
    Mam jeszcze innego asa w rękawie a mianowicie felgi ACT wykonane w stylu RS ,niewątpliwie lepsze od BBS-a optycznie większa felga za sprawą środka wymiary te same co RS-ów przeznaczone w sume na sprzedaż ale moge jeszcze zreanimować...
    Głowa pełna pomysłów najgorsze mieć wybór...
    [img][/img]

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Tak wymalowane felgi na złoto miałem nawet na E38 :) U mnie było fajnie ale na e32 będzie masakratycznie fajnie :)

  10. #10
    7ka
    Gość
    kurde sam chyba szukalbym takich felg do mnie ale srebrne i polerowane ranty ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •