Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: E32 na służbie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post E32 na służbie

    Oto jak pancerne E32 uratowało 70 osób

    http://jalopnik.com/kurdish-soldier-...ium=socialflow

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Nieźle, nieźle. Trzeba przyznać, że badass snajperzy też dobrzy w swoim fachu. Nie widać, żeby blachy były ruszone. Wszystko szło w szyby.

  3. #3
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    No niezła historia. U nas podobno żeby kupić taką pancerkę to trzeba być wpierw zlustrowanym :-)
    Przód od M30 trochę nie pasuje do obrazka pancerki ale grunt że auto uratowało wiele istnień ludzkich.
    A tak na marginesie to czy fan jakiejkolwiek innej marki dokonał takiego wyczynu???
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    155
    BMW
    Escalade 6.2 409 PS, BMW 535d 2006r BMW 730d 2005r
    Skąd
    zachód
    Jeżdżę na co dzień opancerzonymi wozami i powiem Wam, że dobry strzelec z AK I po zawodach. A że (...) nie umieją nic - w tym strzelać - to wyszło jak wyszło. To BMW ma opancerzenie - przypuszczam - max B6, a może I tylko B4. W każdym razie ani jedno ani drugie nie wytrzyma dużego ostrzału, a czasami i jeden strzał wystarcza.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 07-11-2016 o 17:18 Powód: Masz problemy z klawiaturą?

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A może Czarku ktoś zamówił V12 z wąskim grillem :-)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    155
    BMW
    Escalade 6.2 409 PS, BMW 535d 2006r BMW 730d 2005r
    Skąd
    zachód
    Nie, nie mam żadnych problemów z klawiaturą, głową, poglądami etc.....

    PS. Napisałem; ciapaci, małpy, czy gównojady, bo nie pamiętam???
    Ostatnio edytowane przez bugiat ; 07-11-2016 o 18:03

  7. #7
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez bugiat Zobacz posta
    Nie, nie mam żadnych problemów z klawiaturą, głową, poglądami etc.....
    Ooooo, czyli jednak umiesz korzystać z zasad interpunkcji, klawisza Shift oraz Alt. Cieszy nas to wszystkich i bardzo chcielibyśmy żeby tak już zostało na zawsze ;)

    A żeby tak całkiem OT nie było:
    Jakoś specjalnie zdziwiony nie jestem, że takie E32 nadal jeździ i w dodatku ratuje życia, ale i tak bardzo mnie to cieszy :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    155
    BMW
    Escalade 6.2 409 PS, BMW 535d 2006r BMW 730d 2005r
    Skąd
    zachód
    Czasami piszę z roboty a tam nie mam polskich znaków, dlatego nie ma czasami "ó" czy "ż"
    Pancerki są trwałe ale i maja słabe punkty, np. mój Land Cruiser ma wzmocnione zawieszenie, zderzaki, inne bajery- a jest ich dużo- a ma oryginalne hamulce.
    Sprinter ma prawie 300 koni i benzynowy silnik, a przy jeżdzie "na dziadka" zmienia biegi przy prawie 5000 obr/min. Ale mercedes nie oferuje w sprinterze mocnego diesla więc benzyna 3500cc.
    Jak ktoś ma pojęcie, wie jakiej amunicji użyć, umie strzelać to unieruchomić taki wóz to nie jakiś wielki problem
    Pozdro

  9. #9
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez bugiat Zobacz posta
    Czasami piszę z roboty a tam nie mam polskich znaków, dlatego nie ma czasami "ó" czy "ż"
    Pancerki są trwałe ale i maja słabe punkty, np. mój Land Cruiser ma wzmocnione zawieszenie, zderzaki, inne bajery- a jest ich dużo- a ma oryginalne hamulce.
    Sprinter ma prawie 300 koni i benzynowy silnik, a przy jeżdzie "na dziadka" zmienia biegi przy prawie 5000 obr/min. Ale mercedes nie oferuje w sprinterze mocnego diesla więc benzyna 3500cc.
    Jak ktoś ma pojęcie, wie jakiej amunicji użyć, umie strzelać to unieruchomić taki wóz to nie jakiś wielki problem
    Pozdro
    A właściwie jak takie pancerne auta są zabezpieczone z przodu? Ten akurat nie miał w ogóle przedniego zderzaka, to unieruchomić go było bardzo prosto.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    155
    BMW
    Escalade 6.2 409 PS, BMW 535d 2006r BMW 730d 2005r
    Skąd
    zachód
    Wszystko zalezy od wozu I kasy jaka zaplacisz. Niektore opancerzone sa na zasadzie klatki, tzn tylko przedzial pasazerski( od grodzi za silnikiem do konca tylnich siedzen) Inne zas calkowicie( komora silnika , bagaznik.
    Przod normalnie jest calkowicie opancerzony ale w taki spodob aby powietrze jednak dostawalo sie do silnika wiec wyglada to na zasadzie skrzel rekina albo zaluzii :-)
    czyli jakbys sie polozyl tuz przed wozem to bys strzelil w chlodnice. A w normalny sposob jest to nie mozliwe. . Boki so opancerzone normalnie.

Podobne wątki

  1. Nagrywanie służb mundurowych na służbie
    Przez ratovnik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 14:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •