Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 17

W±tek: SPRʯYNY OBNI¯AJ¡CE & BILSTAIN B6 w BMW E-32

  1. #1
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2009
    Posty
    18

    SPRʯYNY OBNI¯AJ¡CE & BILSTAIN B6 w BMW E-32

    Witam wszystkich serdecznie mam niebywa³y problem z obni¿eniem mojej E-32, Sprê¿yny chcia³ bym zgraæ z zawieszeniem BILSTEIN B6 ze skróconym skokiem t³oczyska (pod mask± siedz± 154 Kg )
    Wiem ¿e podobnych tematów na forum jest troszke ,ale to dla mnie naprawde du¿y problem ,spêdza mi sen z powiek ,Chcia³ bym dokonaæ jakiego¶ profesjonalnego zakupu ,a nie kombinowaæ ze springami z e34 mtech...
    -Posiadam sprê¿yny na przód oryginalne ALPINY z E-32 ,ale nic o nich nie wiem ....
    -Ile obni¿yæ ,czy równo przód i ty³ ,czy bardziej pochyliæ przód tzn "klin" ????
    -Jaki zestaw najlepiej kupiæ H&R ,czy co¶ innego ??
    -Gdzie najlepiej nabyæ taki zestawik ??

    Dodam tylko ¿e bêd± za³o¿one ko³a typu BBS RS 8,5 przód i 9,5 ty³ ;17" ,bardzo bym chcia³ aby kó³ka by³y dobrze wyeksponowane tzn opona widoczna.
    Z góry dziêkuje za wszystkie sugestie w mojej sprawie ,i przepraszam ludzi których czêstotliwo¶æ tego tematu trochu mêczy .. Pozdrawiam

  2. #2
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar sz4l0ny
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Sk±d
    Kraków
    mam u siebie razem z zawieszeniem KONI Gelb wygl±da to tak:

    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 31-12-2011 o 15:12
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar sz4l0ny
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Sk±d
    Kraków
    nie przegl±dam zbyt czêsto dzia³u "przedstaw siê" na forum ale z tego co wodze teraz to byæ mo¿e marek1132 bêdzie móg³ pomóc w temacie obni¿ania bo widze u niego borbet A 10"x17" to zacny temat :D
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2009
    Posty
    18
    Dziêki za rady, wszystko jest na wage z³ota, ogólnie e32 ma tendencje tak± ,¿e przy równym obni¿eniu look jest taki ¿e zad siedzi bardziej od przodu dlatego niektórzy polecaj± klina i kombinacje przód -60 ty³ -40 tylko zastanawiam siê czy przy tym obni¿eniu zobacze jeszcze kiedykolwiek przeni± opone ... ogólnie temat jak rzeka ,mam ten problem ¿e wagowo na dziobie mam du¿o kg mniej wiêcej wychodzi jak V12 5.0 ok 154kg a to troszke ci±gnie do do³u ..

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Sk±d
    Sandomierz
    te¿ mam takie sprê¿yny jak high-tech.i jest ok ;)

    A tak swoja drog± to zapytam co masz takiego ciê¿kiego pod t± mask±?? :>

  6. #6
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2009
    Posty
    18
    Rozumiem ale z tego co widze to fele masz chyba 18" ,niewiem czy podpasuje ten zawias do 17" a pod mask± mam takie tam ... :D :D S38B36 powszechnie zwany MPowerem

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Sk±d
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez batman power
    S38B36 powszechnie zwany MPowerem
    o Stary,rozwali³e¶ mnie :D

    a felgi mam 17'

  8. #8
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2009
    Posty
    18
    To spoko w takim razie bêde atakowa³ te sprê¿yny :D A MPower robi siê dopiero gro¼ny ze skrzyni± z jeden do ty³u i chipem MK Motorsport :D :D :D :D W tej budzie silniczek musi siê trochu narobiæ ...

  9. #9
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar marek1132
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Sk±d
    Czêstochowa
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    nie przegl±dam zbyt czêsto dzia³u "przedstaw siê" na forum ale z tego co wodze teraz to byæ mo¿e marek1132 bêdzie móg³ pomóc w temacie obni¿ania bo widze u niego borbet A 10"x17" to zacny temat :D
    Borbet A to klasyka :) widzê,¿e u Ciebie te¿ siedz± na aucie :) .10 cali na tyle to podstawa w e32 ;) .No wiêc u mnie jest zestaw sprê¿yn Eibach z amortyzatorami b6 Sport,z ty³em nic nie robi³em.Zdjêcia by³y wykonane z lekko niedomagaj±cym NIVEM,dlatego ty³ troszkê siedzia³,odziwo nic nie tar³o(opony 245/45),niektórym wygl±d auta przypad³ do gustu,ale ja jestem zwolennikiem "klina",ty³ ju¿ siê podnosi i uwydatnia ogrom tylnich felg.

  10. #10
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar rodzinabmw
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    by³o 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusi³o by je sprzedaæ???
    Sk±d
    okolice Sulechowa
    Kolego czy mozesz cos wiecej na temat zmiany silnika na mpower? Jakie¶ zdjecia co bylo zmieniane przy SWAPIE.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •