Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: SPRĘŻYNY OBNIŻAJĄCE & BILSTAIN B6 w BMW E-32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18

    SPRĘŻYNY OBNIŻAJĄCE & BILSTAIN B6 w BMW E-32

    Witam wszystkich serdecznie mam niebywały problem z obniżeniem mojej E-32, Sprężyny chciał bym zgrać z zawieszeniem BILSTEIN B6 ze skróconym skokiem tłoczyska (pod maską siedzą 154 Kg )
    Wiem że podobnych tematów na forum jest troszke ,ale to dla mnie naprawde duży problem ,spędza mi sen z powiek ,Chciał bym dokonać jakiegoś profesjonalnego zakupu ,a nie kombinować ze springami z e34 mtech...
    -Posiadam sprężyny na przód oryginalne ALPINY z E-32 ,ale nic o nich nie wiem ....
    -Ile obniżyć ,czy równo przód i tył ,czy bardziej pochylić przód tzn "klin" ????
    -Jaki zestaw najlepiej kupić H&R ,czy coś innego ??
    -Gdzie najlepiej nabyć taki zestawik ??

    Dodam tylko że będą założone koła typu BBS RS 8,5 przód i 9,5 tył ;17" ,bardzo bym chciał aby kółka były dobrze wyeksponowane tzn opona widoczna.
    Z góry dziękuje za wszystkie sugestie w mojej sprawie ,i przepraszam ludzi których częstotliwość tego tematu trochu męczy .. Pozdrawiam

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    mam u siebie razem z zawieszeniem KONI Gelb wygląda to tak:

    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 31-12-2011 o 15:12
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    nie przeglądam zbyt często działu "przedstaw się" na forum ale z tego co wodze teraz to być może marek1132 będzie mógł pomóc w temacie obniżania bo widze u niego borbet A 10"x17" to zacny temat :D
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18
    Dzięki za rady, wszystko jest na wage złota, ogólnie e32 ma tendencje taką ,że przy równym obniżeniu look jest taki że zad siedzi bardziej od przodu dlatego niektórzy polecają klina i kombinacje przód -60 tył -40 tylko zastanawiam się czy przy tym obniżeniu zobacze jeszcze kiedykolwiek przenią opone ... ogólnie temat jak rzeka ,mam ten problem że wagowo na dziobie mam dużo kg mniej więcej wychodzi jak V12 5.0 ok 154kg a to troszke ciągnie do dołu ..

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    też mam takie sprężyny jak high-tech.i jest ok ;)

    A tak swoja drogą to zapytam co masz takiego ciężkiego pod tą maską?? :>

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18
    Rozumiem ale z tego co widze to fele masz chyba 18" ,niewiem czy podpasuje ten zawias do 17" a pod maską mam takie tam ... :D :D S38B36 powszechnie zwany MPowerem

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez batman power
    S38B36 powszechnie zwany MPowerem
    o Stary,rozwaliłeś mnie :D

    a felgi mam 17'

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18
    To spoko w takim razie będe atakował te sprężyny :D A MPower robi się dopiero groźny ze skrzynią z jeden do tyłu i chipem MK Motorsport :D :D :D :D W tej budzie silniczek musi się trochu narobić ...

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    nie przeglądam zbyt często działu "przedstaw się" na forum ale z tego co wodze teraz to być może marek1132 będzie mógł pomóc w temacie obniżania bo widze u niego borbet A 10"x17" to zacny temat :D
    Borbet A to klasyka :) widzę,że u Ciebie też siedzą na aucie :) .10 cali na tyle to podstawa w e32 ;) .No więc u mnie jest zestaw sprężyn Eibach z amortyzatorami b6 Sport,z tyłem nic nie robiłem.Zdjęcia były wykonane z lekko niedomagającym NIVEM,dlatego tył troszkę siedział,odziwo nic nie tarło(opony 245/45),niektórym wygląd auta przypadł do gustu,ale ja jestem zwolennikiem "klina",tył już się podnosi i uwydatnia ogrom tylnich felg.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Kolego czy mozesz cos wiecej na temat zmiany silnika na mpower? Jakieś zdjecia co bylo zmieniane przy SWAPIE.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •