1.Jakie firmy polecacie założyć tarcze i klocki na przód aby jak na mniej pyliły ?
2.Czy były różnice w półosiach napędowych (osłonach na przegubach ) bo muszę wymienić jedną osłonę na lewej półosi od strony mostu jaką firmę polecacie ?
3.Jakie dedykowane są świece zapłonowe do R6 730I 188 KM 89.r i co polecacie z doświadczenia ze świec ,przewodów ,kopułki bo przepatrzę wszystko i jeśli będzie wymagało wymiany to wymienię ?
4.Jest problem z falowaniem na zimnym i ma troszkę przy ruszaniu gorszą reakcję na gaz ale to tylko jak zaczynam ruszać normalnie bo jeśli do podłogi bym wcisną to się nie zastanawia pójdzie jak rakieta nie szarpie nie prycha i zaraz jak złapie trochę temp po 5 minutach się normuje lecz czasami na skrzyżowaniu dopóki nie dojdzie jeszcze do polowy kreska umie minimalnie przy falować jak ma już 90 C jest dobrze .Prośba jak sprawdza się te czujniki temp bo z elektryki trochę ze mnie noga .Wersja bez EML .To samo na gazie i benzynie gaz sekwencyjny .Zawory cichutko ale też będę sprawdzał je bo młody przez dwa lata do nich nie zaglądał i uszczelka popuszcza pod deklem od zaworów.
5.W czym może być problem z wskazówka od paliwa jak stoję trochę dłużej na postoju np : na parkingu czekając na znajomego umie położyć się na zero a mam 25L jak zacznę jeździ to wskazuje poprawnie nic z nią się nie dzieje nie wiem jak młody czy nie jeździł na żebraku z benzyną ja osobiście wolę mieć więcej benzyny i ogółem sporo jeżdżę na benzynie nie tylko do czasu przełączenia się na gaz .