Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 146

Wątek: Bmw e65 Sochaczew

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława

    Post Bmw e65 Sochaczew

    Panowie ojciec się uparł na to auto https://www.olx.pl/oferta/bmw-e65-73...tml#b3682a2a04
    Wiem że tanio i za te pieniądze nic dobrego nie kupi no ale może jednak...Silnik według właściciela spoko nie dymi itp,zawieszenie bez pneumatyki itd facet ma ją ponad rok,mam z ojcem jechać w piątek ją obejrzeć,auto mu potrzebne głównie w trasy może ktoś z was podpowie co nie co przynajmniej na co zwrócilibyście uwagę.

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Przede wszystkim to uświadom ojca, że idzie zima, a te auto nie ma zimówek. Dodatkowo ja na zimówki pomyślałbym nad mniejszymi felgami, więc koszta rosną. Warto zapytać gościa, czy ma za dopłatą zimówki. Auto w środku wygląda jakby miało minimum pół bańki za sobą, więc faktycznie nie powinno dymić, bo jeździ już co najmniej na drugim komplecie uszczelniaczy, ale standardowy "test" na postoju warto zrobić dla pewności. Przejedź się po kocich łbach i posłuchaj czy nic nie puka, nie stuka. Dobrze byłoby odpalić na zimnym i zobaczyć jak chodzi, zanim się nagrzeje. Weź ze sobą też kompa jak możesz.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    216k przebiegu. ale się uśmiałem

    W e65 za tą kasę raczej na wszystko trzeba zwrócić uwagę bo może się okazać że podobną kwotę trzeba będzie dołożyć

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    216k przebiegu. ale się uśmiałem

    W e65 za tą kasę raczej na wszystko trzeba zwrócić uwagę bo może się okazać że podobną kwotę trzeba będzie dołożyć
    Przebieg powinien być tak jak cena do nagocjacjiAkurat na to nie ma co zwracać uwagi...No ale może może za tą kasę nie okaże się trupem.
    Też zakładam że uszczelniacze już wymienione no chyba że właściciel kłamie i auto jednak dymi...,w sumie nie daleko mamy obejrzeć nie zaszkodzi mam nadzieję.
    Aha ugadałem się jeszcze z nim że nie będzie jej palił rano właśnie żeby można było zobaczyć jak na zimnym chodzi.
    Ostatnio edytowane przez niestepne ; 01-11-2016 o 10:39

  5. #5
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Jak silnik z całym osprzętem jest naprawdę, naprawdę w bardzo dobrej kondycji, to nie powinien nawet drgnąć, a po rozgrzaniu i obniżeniu obrotów do 500, nie powinieneś go w ogóle czuć na kierownicy. "Wymacaj" też tarcze w jakim są stanie, czy mają rant.

    A co do ceny to cóż, nie zapowiada się w najbliższym czasie, żeby E65 miały drożeć, więc jak na razie robią się tylko tańsze i tańsze :P

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Jak silnik z całym osprzętem jest naprawdę, naprawdę w bardzo dobrej kondycji, to nie powinien nawet drgnąć, a po rozgrzaniu i obniżeniu obrotów do 500, nie powinieneś go w ogóle czuć na kierownicy. "Wymacaj" też tarcze w jakim są stanie, czy mają rant.

    A co do ceny to cóż, nie zapowiada się w najbliższym czasie, żeby E65 miały drożeć, więc jak na razie robią się tylko tańsze i tańsze :P
    No zobaczymy co to za cudo na pytanie dlaczego taka cena właściciel stwierdził że jak wystawi za ponad 30tys będzie za drogo jak za 24 znów za tanio może ma i trochę racji bo niestety masa zaniedbanych tanich e65 na rynku i wiele osób utopiło kasę kupując auto w tym przedziale cenowym,a może ten egzemplarz to akurat wyjątek

  7. #7
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Zdobądź VIN to sprawdzi się wyposażenie. Od razu mówię nie ma DD, nie ma EDC. Zwykła klima. Klapa bagażnika prawdopodobnie bez hydrauliki. Zwiększyłbym czujność bo pod maską ogólnie kurz tylko pokrywa silnika jakaś taka "wylizana" na błysk.

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jeśli auto ma 700tys km (a wszystko na to wskazuje) to wydatki któregos piękngo dnia posypią się lawinowo i wtedy dopiero przebieg będzie mieć znaczenie:-)

    Z drugiej patrząc na to... 2002r,kolor słaby, wyposażenie i silnik również więc co tu ma kosztować.

    Szczerze mówiąc wolałbym ładne E38
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 01-11-2016 o 11:20

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Jutro postaram się załatwić Vin.Ojcu raczej o wypas nie chodzi tylko ma jeździć jak to on powiedział z punktu a do punktu b,jakie pieniądze taki samochod co nie oznacze że auto przejedzie mniej niż e65 za 60 tys wymuskana przez handlarzyka.
    Znajomy z mojej miesciny kupił za 28 albo 26 tys na poczatku roku tez taki silnik tylko lepiej wyposażona i jeździ do dziś robiąc tylko rzeczy eksplatacyjne przebiegu napewno cos koło 400tys było jak kupował.
    Ostatnio edytowane przez niestepne ; 01-11-2016 o 11:24

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    153
    BMW
    było: e38 730d '01, e46 328i '98, e39 520d '01, e38 740iL '00, e61 530xi '05, jest : e61 520d '07
    Skąd
    szczebrzeszyn
    www.bmwdecoder.com za 12 zł sprawdzisz historia auta (wizyty w serwisie czas naprawy data oraz przebieg)

Podobne wątki

  1. [E38] Witam e38 Sochaczew
    Przez grubykris w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 21:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •