Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Doposażenie auta w elektrycznie składane lusterka.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN

    Post Doposażenie auta w elektrycznie składane lusterka.

    Jako, że w mojej e66 utlenia mi się ramię lewego lusterka postanowiłem iż nie będę tego malował bo na długo mi to nie pomoże ( miałem to samo w e39 ). Mam zamiar kupić nowe lusterko a może i nawet dwa ponieważ aktualnie nie mam elektrycznie składanych a jak już się bym za to brał to może warto by było zaopatrzyć się w elektrycznie składane. Na wiosnę będę robił gruntowny serwis lakierniczy więc przy okazji bym sobie pomalował i nowe lusterka. Moje pytanie jest takie. Z czym się wiąże jeszcze doposażenie w takowe lusterka prócz tego, że muszę kupić lusterka z elektryką i przełącznik do składania lusterek w drzwiach kierowcy. Co jeszcze będę musiał zmieniać, dokupić ? Jakieś inne wiązki poprowadzić ? Jakiś moduł dołożyć ? Aktualnie mam lusterka z fotochromami, oczywiście podgrzewane.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Doposażenie auta w elektrycznie składane lusterka.

    Jezezeli masz soft close to moduł juz jest w wersji high i nic nie trzeba będzie zmieniać oprócz lusterek bardzo prosta operacja. A jeżeli nie masz soft close to prawdopodobnie masz moduł w wersji low i z nim nic nie zrobisz wtedy potrzebujesz moduły i lusterka plus kodowanie.
    Ale piszesz ze masz fotochromy wiec moze masz juz moduł high niech sie wypowiedzą fachowcy. Nie wiedziałem ze były lusterka fotochromy nie składane.
    Ostatnio edytowane przez lukassolski ; 31-10-2016 o 19:10

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Posiadam soft close aczkolwiek słabo działające i wymagające naprawy bo działa tylko jedna klamka. Przeglądając allegro to chyba lusterka bez elektrycznego składania mają 9 pinów a elektryczne 13 pinów.

  4. #4
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Ja u siebie nie mam rolet w tylnych drzwiach, ale mam fotochromy i składane lusterka. Jak doposażałem w soft-close to z przodu miałem moduły High, a z tyłu Low. Najprawdopodobniej jest tak jak lukassolski mówi. Jak masz fotochromy, to masz z przodu (podobnie jak ja) moduły high.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Dokładnie 13 pinów to składane z fotochromem. Jeżeli masz soft close to bez problemu kupujesz tylko lusterka i plug and play na YouTube jest filmik jak zdemontować lusterka.
    Jeżeli masz fotochrom to nic nie trzeba będzie kodować bo z tego co pamietam jak dokładałem lusterka to kodowalem właśnie tylko ze sa fotochromy bo nie ma opcji do zakodowania ze składane (mogę sie mylić)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Ok dzięki Panowie. Jak już się za to wezmę po nowym roku to zdam relację z montażu. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. [karoseria] Doposażenie w elektrycznie składane lusterka do anglika z Europejczyka
    Przez lukassolski w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-08-2015, 14:25
  2. Elektrycznie składane lusterka
    Przez wapsoon w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 03:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •