Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: zgasła i nie zapali

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    77
    BMW
    735iA
    Skąd
    Osobnica

    zgasła i nie zapali

    I znowu problem wczoraj wracałem do domu i nagle autko zgasło tak jakby paliwa brakło(oczywiście paliwo jest)
    gdzie szukać przyczyny
    ps
    co to jest zaraz przed pszepustnicą na wężu idącym od filtra powietrza idzie do tego kostka chyba z trzema kablami (Jak włacze zapłon to delikatnie buczy)
    aha a gdzie znajduje się przekażnik pompy paliwa a gdzie bezpiecznik
    Zapraszam
    www.bmwfan.pl

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    9

    Re: zgasła i nie zapali

    Cytat Zamieszczone przez micky1987
    co to jest zaraz przed pszepustnicą na wężu idącym od filtra powietrza idzie do tego kostka chyba z trzema kablami (Jak włacze zapłon to delikatnie buczy)
    Wydaje mi sie ze to przeplywomierz, jesli sie myle to mnie poprawcie

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Re: zgasła i nie zapali

    Cytat Zamieszczone przez micky1987
    I znowu problem wczoraj wracałem do domu i nagle autko zgasło tak jakby paliwa brakło(oczywiście paliwo jest)
    gdzie szukać przyczyny
    ps
    co to jest zaraz przed pszepustnicą na wężu idącym od filtra powietrza idzie do tego kostka chyba z trzema kablami (Jak włacze zapłon to delikatnie buczy)
    aha a gdzie znajduje się przekażnik pompy paliwa a gdzie bezpiecznik
    Szkoda, że tak słabo opisałeś o co dokladnie Ci chodzi i jaki silnik masz w aucie. Jak buczy przy włączonym zapłonie to raczej jest to silnik krokowy i ma buczeć :P
    Wrzuc może jakies poglądowe zdjęcie opisywanego elementu oraz dokladniej opisz objawy.. ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    77
    BMW
    735iA
    Skąd
    Osobnica
    silnik to m30b35
    autko porostu zgasło w czasie jazdy i nie odpala (nawt nie łapie)
    zaraz sprawdze iskre i pompe paliwa tylko nie wiem gdzie jest przekaźnik i bezpiecznik od pompy

    iskra jest
    pompa chyba zdechła bo jej wogóle nie słychać
    jak sprawdzić czy dochodzi do niej napięcie ściągłem ten dekielek w bagarzniku odpiolem wtyczke ona jest cyba na 5 pinów podajże na 4 jest napięcie przy właczonym zapłonie
    Zapraszam
    www.bmwfan.pl

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    Delikatnie buczy zawór obrotów jałowych - tak ma buczeć... http://www.realoem.com/bmw/showparts...67&hg=13&fg=15 element numer 17
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    77
    BMW
    735iA
    Skąd
    Osobnica
    padła pompa i zastanawiam się nad takim zakupem co sądzicie
    http://www.allegro.pl/item591310894_...0_e34_530.html

    ps zasilanie na pompie mierzyłem miernikiem i pojawia się dobiero przy kręceniu rozrusznikiem ( czy nie powinno być na kilka sekund po przekręceniu zapłonu jeżeli tak to gdzie szukać przyczyny)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    112
    BMW
    730i bieda wersja
    Skąd
    zielona góra
    witam najtanszy zamiennik pompy paliwa kupisz w intercarsie za nie wiecej jak 200zł warto sprawdzic starą i filtr paliwa mozliwe ze sie poprostu zapchał koszt nowego to ok 30zł co do pompy na allegro zadzwon i zapytaj sie o producenta jesli jest produkcji harta stanowczo odradzam w inter carsie cena podobna a jak cos bedzie nie tak zanosisz wymieniasz i po problemie. zapomniałem o najwazniejszym pompa powinna dawac 3,5bara zapytaj o to jak bedziesz kupował, zamiennik moze czasem identycznie wygladac a bedzie miał inne cisnienie i dupa
    radzik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •