Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ wnetrze] Zablokowany fotel

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych

    [ wnetrze] Zablokowany fotel

    Kokledzy pomocy niewiem co sie stało wczoraj gdy rozbierałem tapicerke od drzwi kierowcy siedziałem an kancie fotela i niewiem czy przypadkowo nacisłem( niepowiem czym) na jadna z dzwigienek ale całe siedzisko podniosło sie do góry i niemozna go opuscic...próbowałem kazdą wajcha wiem ze 1 jest chyba od tej regulacji ale teraz nia moge tylko jeszcze wyzej uniesc przód fotela dodam ze mam manualna regulacje..próbowałem wszystkiego i skakac fo fotelu i sprawdzałem czy cos go nieblokuje i zero rezultatów....


    A druga sprawa by niepiosac kolejnego posta to montaz wewnetrznego lusterka... niemoge zaczepic na zaczep który jest na szybie...sa na tym łączniku pomiedzy lusterkiem a mocowaniem na szybie 3 blaszki ustawione pod katem tak by zaczepiały sie i blokowały na srubie umieszczonej an szybie...walczyłem ponad godzine z kumplem i równierz zero rezultatów...ma ktos jakies pomysły jak to zamocowac
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Próbowałeś tą pierwszą wajchą najdłuższą do dołu ją, siedząc na fotelu?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych
    Sprawa juz nieaktualna udało sie odblokowac fotelik dzieki za pomoc
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Opisz jak go odblokowałeś to będzie kolejna przydatna rzecz na forum :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    lusterko mocuje się dosyć prosto, wewnątrz lusterka jest taki trójkąt z wystającymi zatrzaskami. Lusterko musisz przyłożyć do szyby ale nie tak by pasował trójkąt do mocowań na szybie ale lekko "przekosić" i tak jakbyś chciał je lekko wkręcić. Wtedy powinno wszystko wskoczyć na swoje miejsce. A jeśli po takiej operacji lusterko ma duży luz to znaczy, że ten wewnętrzny drut (zaczep) trzeba lekko podgiąć.
    Mam nadzieje, że coś rozjaśniłem:)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych
    juz rozumiem zaraz bede walczył z lusterkiem...a fotelik odblokowałem w sposób bardzo prostty...sa pod fotelem dzwigiengi i na jednej niebyło zaczepu i dlatego wyskoczyła z mocowania i niemozna bylo fotela obnizyc....pozdrawiam i dziekuje za pomoc
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •