Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Zajmijmy się autkiem na wiosnę :)

  1. #1
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok

    Zajmijmy się autkiem na wiosnę :)

    ......................................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:32

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Święte słowa! Świetna fotorelacja. Też mnie to czeka tylko będzie to robione aż mrozy i śniegi odpuszczą , wraz ze zmianą OBUWIA czeka konkretny przeglądzik i wymiany pewnych zużytych elementów.

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    u mnie to samo. Już w kwietniu mam zamiar skompletować nowe sandałki do buni a zanim jhe założę auto trafi na podnośnik:
    póki co na bank muszę wymienić z tłu 2 tuleje i 2 wahacze co wyjdzie jeszcze nie wiem. Przód na szczęście wyremontowałem już rok temu
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Ja w przeddzień zakupu udałem się na przegląd i jedyne co mnie czeka to łączniki stabilizatorów,jedyne mankamenty wynalezione na podnośniku,z tym że wykryte są narazie jakieś "mikrodrgania" i nie spieszy mi się z tym,bo budżet solidnie nadwyrężony :(
    Poza tym aku (ponoć przez to mogę mieć problem radiem i resztą,którą opisywałem wcześniej,ale to się okaże,napewno dam znać) no i oleje,silnik,skrzynia...Pozdrawiam

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    W pełni popieram takie inicjatywy! Sam właśnie jestem na finiszu wiosennych porządków z autem oraz niestety też wydatków, (amorki, drążki stabilizatora, świece i gumki na cewkach, olej, filtry i odma a na dniach rozrusznik do regeneracji i do wymiany gumy stabilizatora) a wczoraj gruntowne czyszczenie wnętrza z użyciem elektrycznego ustrojstwa do neutralizacji zapachów i odgrzybiania wentylacji i ręczne woskowanie :D :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    Ale dzięki takim zabiegom autko odwdzięcza nam się długą i przyjemną jazdą, bez stukania, pukania itp ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    ja również przymierzam się do walki z zawieszeniem przed przejściem na letnie obuwie ;) czeka mnie walka z tymi przeklętymi tulejami pływającymi z tyłu no i doszły łożyska amorów z przodu... czyli świetna okazja na zmianę sprężyn :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Widze ze nie tylko ja mam problemy z zawieszeniem, ehh te dziury to juz mnie do szału doprowadzają, co wymienie jakiś drazek czy wachacz to zalicze pare dziur i znów coś stuka ehh - najgorsze ze czasami trudno zdiagnozować, ehh te drogi :(

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    dokładnie najgorzej znaleźć co tak na prawdę jest winne ja tak w zeszłym roku wymieniłem cały przód :D

    A to że pada zawieszenie w polsce... nikogo to nie dziwi tym bardziej że nasze ponad 2 tonowe autka (z kierowcą itd) muszą walczyć nie tylko z masą ale koleinami i dziurami :(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    tuleje plywajace do pryszcz :D


    a ja mam nowy zawias, ha




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •