Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 119

Wątek: STAG 300 w E38 4.4

  1. #101
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Wydajniejsze czyt. lapszej firmy, tak mi się wydaje. Ja mam Keshiny mimo że mam instalacje BRC.
    Pytanie, czy chodzi o końcówki, które w zasadzie mogą się różnić tylko średnicą czy listwy, które mogą się różnić różnymi parametrami (skokiem tłoczka, oporem cewki - co za tym idzie - szybkością i precyzją działania).... Poczekajmy na odpowiedź Nikosia.

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Sylwek nie długo odpowiem na pytanie do wtrysków ale pierw taka jedna sprawa

    kolego bitek

    to jest zamieszczone przez ciebie zdjęcie pod maską




    Nie są to japońskie Wtryskiwacze

    Japońskie Wtryskiwacze wyglądają tak





    a ty pod maską masz to



    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #103
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Dziwne bo na listwach są naklejki Keshina ( akurat na tym zdjęciu tego nie widać ) i żadnych innych, być może ktoś nakleił sobie to dla jaj.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  4. #104
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    dla pocieszenia wtryskiwacze brc są wolne ale za to stosunkowo bardzo trwałe (około 60~80 000km)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  5. #105
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    dla pocieszenia wtryskiwacze brc są wolne ale za to stosunkowo bardzo trwałe (około 60~80 000km)
    hyhy dzięki nikoś za pocieszenie, w sumie bardziej mi zależy na trwałości niż ich szybkości, a auto ma i tak wystarczającą nie przeciętną na drodze moc.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  6. #106
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Sylwek nie długo odpowiem na pytanie do wtrysków ale pierw taka jedna sprawa

    kolego bitek
    ...
    Nikos jak tam temat wtryskiwaczy? :)
    Wywalac Valteki wrzucac Matrixy/Prinsy/ co bedzie trwale i godne polecenia do V8?
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #107
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    209
    BMW
    chciałbym :)
    Skąd
    Grójec/Warszawa
    A tak z innej beczki: czy ktoś ma doświadczenie ze sterownikiem STAG-300 Premium?

    Tu link do opisu na stronie producenta: http://www.ac.com.pl/sterowniki/stag-300-premium,442/

  8. #108
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    będę nie długo testował , ale pamiętajmy że to tylko elektronika , elektronika nie zastąpi dobrych wtrysków i dobrego reduktora .... jak na razie elektronika mi się nie podoba większość funkcji nie jest potrzebna do szczęścia a i tak do większość funkcji dopiero zadziała w bmw wyposażony złącze obd2 (czytaj poliftowych)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  9. #109
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Nikoś mam pytanko jak mam końcówkę gazu w mojej BRC to słychać taki długi sygnał i potem już go nie ma, czy wiesz może jaką ilość gazu w butli on sygnalizuje? I druga sprawa czy da się podłaczyć instalację pod komputer tak żeby pokazywało spalanie gazu a nie benzyny?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  10. #110
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    przeczytalem temat od poczatku do konca przemyslalem wszystko dobrze i twierdze ze jedyna sensownie wypowiadajaca sie osoba ktora ma jakiekolwiek doswiadczenie w temacie lpg poparte praktyka jest Nikoś i juz wiem gdzie bede zakładał instalacje do mojego samochodu i nie pozaluje kasy na dwa reduktory jak bedzie potrzeba i na dobre wtryski bo auto bedzie mi sluzyc dobrych kilka lat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •