Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Wątek: 750i problem po zakupie

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Argumentacja sądu jakaś bzdurna była. Nie poto człowiek sprzedaje, żeby potem przyjmować auto. Jest wiele osób które też przeginają. Każdemu mówie że można sprawdzić auto u mechanika, na stacji, podpiąć kompa itd itp. Jak nie wiem to mówie, że czegoś nie wiem, bo nie chce potem pretensji. A potem np taki ktoś mi pójdzie do sądu !? Lekka przesada. To nie są nowe rzeczy i to trzeba mieć na uwadze. W kwestii wypadkowości się zgodzę, jeżeli ktoś miał wypadek a pisze że nie to można mieć pretensje i wtedy sąd powinien uznać takie roszczenia. Lata temu na forum sprzedałem auto i po jakimś czasie kupujący założył gaz i potem zamiast do gazowników to były do mnie pretensje, że auto nie jedzie. A przy sprzedaży mówiłem, że nie uznaje gazu i żebym nie założył.
    Zresztą nie róbmy OT. Z tego co widzę kolega nie chce oddawać tylko chce pomocy. Wiec trzeba mu pomóc. Może wystarczy tysiak lub dwa i auto będzie git. Nie przesądzajmy jeszcze, że to jakiś kibel.
    Co do gazu to ja zrozumiałem, że były dwa przełączniki a nie reduktory !?

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Aldik ja się zgadzam z Tobą ale podkreślam raz jeszcze ze auto w ogłoszeniu bez wkładu a na dzien dobry spore wydatki czekały.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Tak przełaczniki. Reduktory to normalne że muszą być 2 w V12 ale przełaczniki na pewno nie. Bo niby po co? Żeby osobno przełaczać gaz dla prawej i lewej strony? :D

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    Rozmawia dwóch sędziów. Nagle do pokoju wpada jakiś facet i zwraca się do jednego z sędziów mówiąc:
    - Pies pana żony pogryzł mojego klienta, jestem jego adwokatem, żądam 5000 zł odszkodowania. Sędzia bez słowa wstał, wyciągnął pieniądze i wręczył adwokatowi. Ten podziękował i wyszedł.
    Na to ten drugi sędzia:
    - Stary, przecież ty nie masz żony, a tym bardziej ona nie ma psa.
    Na to ten odpowiada:
    - Przecież wiesz jak to jest, w naszych sądach to różnie bywa ...

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jak sędzia będzie chciał to zasądzi.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    A propos LPG to 2 przełączniki są bo każdy sterownik na 6 garów potrzebuje swojego, ma swój status i swoje ustawienia. U mnie na ten przykład mogę dzięki temu jechać jedną stroną na LPG a drugą na benzynie. Świetnie to się sprawdza gdy potrzebuję mocniej wyprzedzić z jednej tylko strony.

    ;)
    Ostatnio edytowane przez Velocityraptor ; 19-10-2016 o 14:44
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Proszę administrację o usuniecie moich postów z tego tematu bo chciałem pomoc a tu wychodzi zupełnie co innego.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    52
    BMW
    750i
    Skąd
    Rzyki Jagódki
    Byłem u mechaniora który robił przekładkę tej 750 ki mówił że on tylko robił na częściach które mu klient przywiózł a tamta deska podobno wróciła do Angli??? ogólnie mówi że nie pamięta dokładnie (robił ten samochód ponad 3 lata temu) ale strasznie mu w tyłek dała elektryka. Doradził mi że jeśli się uda to mam uciekać od tego samochodu na 1000 kilometrów bo zna ten samochód i właściciela. podobno kat z niego okrutny był.... teraz naczytałem się opinii od was i sam nie wiem co mam robić. bo autko fajnie mruczy i w ogóle jest nie najgorzej ale gdzie ja dostanę taką Betkę za 6700 zł ?
    Trochę dziś jeździłem i zauważyłem że strasznie słabo działa ogrzewanie. Dolałem 1,5 litra płynu ale nie pomaga a temperatura na wskaźniku jest prawidłowa...
    Muszę to wszystko przemyśleć żeby się potem nie gonić z padliną. A co do aukcji takowa nie istnieje bo samochód znalazłem w sąsiedniej wsi z kartką na szybie.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    I tak było w przypadku mojego ojca dla sprzedajacego dziś idealna dla mechanika na drugi dzień lipa.

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    6700 to dobra cena jak za V12 :) Nie wiem jak wygląda ale masz szanse na niej zarobić :D Hmm skoro fajnie jeździ i fajnie mruczy to czym sie martwić :) Jeździć i ciesz sie.

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Velocityraptor Zobacz posta
    Rozmawia dwóch sędziów. Nagle do pokoju wpada jakiś facet i zwraca się do jednego z sędziów mówiąc:
    - Pies pana żony pogryzł mojego klienta, jestem jego adwokatem, żądam 5000 zł odszkodowania. Sędzia bez słowa wstał, wyciągnął pieniądze i wręczył adwokatowi. Ten podziękował i wyszedł.
    Na to ten drugi sędzia:
    - Stary, przecież ty nie masz żony, a tym bardziej ona nie ma psa.
    Na to ten odpowiada:
    - Przecież wiesz jak to jest, w naszych sądach to różnie bywa ...

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jak sędzia będzie chciał to zasądzi.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    A propos LPG to 2 przełączniki są bo każdy sterownik na 6 garów potrzebuje swojego, ma swój status i swoje ustawienia. U mnie na ten przykład mogę dzięki temu jechać jedną stroną na LPG a drugą na benzynie. Świetnie to się sprawdza gdy potrzebuję mocniej wyprzedzić z jednej tylko strony.

    ;)
    Kurde, to niezłe jaja :D W życiu bym nie pomyślał, że w V12 są 2 przełączniki od LPG. Przynajmniej dowiedziałem się czegoś nowego :)

    6700 zł to śmieszna cena za to auto więc nie oczekuj też perełki za tą kasę. Przy tym aucie przegląd startowy trzeba liczyć z 5k. Chyba się z tym liczyłeś. Zrób najpierw porządny przegląd i policz ile trza w nią włożyć, a potem będziesz się zastanawiał ;)
    Ostatnio edytowane przez Słowik ; 19-10-2016 o 14:58

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Kurde, to niezłe jaja :D W życiu bym nie pomyślał, że w V12 są 2 przełączniki od LPG. Przynajmniej dowiedziałem się czegoś nowego :)
    yyy kolega sobie żartował :D

Podobne wątki

  1. Problem z odpalaniem 750i
    Przez R.SŁOMIŃSKI w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-08-2014, 22:45
  2. e32 750i problem klimatyzacja
    Przez go_go w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 09-06-2014, 16:02
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-01-2014, 17:53
  4. E38 750i '96r. i dziwny problem ze skrzynią
    Przez mariusz76a w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 16:38
  5. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 18:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •