Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
Od tej zbyt bogatej mieszanki w końcu lekko usuwa materiał w cylindra. Pewnie dlatego, że to paliwo niedopalone wymywa zupełnie olej z gładzi, a i olej się rozrzedza non stop paliwem.

Zanim wydasz te 15k to zerknij może jak wygląda kompresja. Wydatek żaden, a będziesz spokojny, że mechanicznie jest ok. Nowe wtryski, olej co kilka tyś km, częsta kontrola poziomu oleju i pewnie nic się za Twojej kadencji już nie będzie działo.
Kompresji nie sprawdzałem, auto jest bardzo mocne i nie było takiej potrzeby (ps nie chciało mi się też) , wszystko jest poskręcane, silnik żyje , puki co nie ma checka, testu jazdy nie robiono, jutro przypisujemy wtryski i odpał....
W oleju paliwa nie czuć więc obstawiam ze usterka wynikła pare dni temu i nie zdążyło się nic uszkodzić.

Przymierzam się do zrobienia nowego programu w "kreator mocy" Warszawa , rozmawiałem dziś z pewnym Panem , deklarował przyrost 100-120nm i około 60ps....więc wynik by był 600ps i 850nm... O ile w aucie nie bedzie zadnych błędów... a puki co to błąd był pompy powietrza która wpadła nowa i 3 wtrysków które wymieniłem.

Ciekaw jestem jak bedzie jechało 600 konne f02