Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: BMW M3 Challenge

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    31

    BMW M3 Challenge

    BMW M3 Challenge

    W ramach współpracy pomiędzy firmą wydawniczą 10Tacle Studios a koncernem motoryzacyjnym BMW już wkrótce światło dzienne ujrzy nowa gra wyścigowa, traktująca o 420-konnych maszynach ze stajni niemieckiego producenta. BMW M3 Challenge, bo tak nazywać się będzie świeżo zaanonsowana pozycja, zadebiutuje w sieci już w przyszłym tygodniu.


    Za developing projektu odpowiada brytyjska załoga Blimey!Games, która zapowiedziała, że pierwszą imprezą, na jakiej zaprezentuje ona owoc swoich prac, będą targi IAA International Motor Show, które rozpoczną się we Frankfurcie nad Menem już 13 września 2007. Krótko potem ścigałka zostanie opublikowana w Internecie. Aby ją pobrać, nie będzie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat.

    BMW M3 Challenge oprócz możliwości przejechania się garścią luksusowych aut pozwoli nam również na wypróbowanie czterech odrębnych trybów rozgrywki, wśród których nie zabraknie widowiskowego multiplayera, obsługującego do 16 osób naraz. Kierowcy, którzy popiszą się w sieciowych potyczkach najlepszą jazdą, zostaną nagrodzeni przez samo BMW. Pozostali będą musieli cieszyć się samym faktem, że oddano im do dyspozycji wirtualną wersję toru NĂźrburgring.


    A oto link http://www.bmw.com/com/en/newvehicle...e/content.html

    Pozdrawiam

  2. #2
    Hah fajnie :D

    Ja juz sciagam :P

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Też ściągnąłem i ledwo się na asfalcie utrzymuję ;D

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    ściągam- jeszcze tylko 39 minut :)
    Nawet zrobili specjalny symulator ->przerobili nowe M3 tak aby można było w niej grac w ta gierkę. Fajny bajer
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    :medit: zszedłem poniżej 3 min na pierwszym torze ;D

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    A mnie ciągnie coraz bardziej do E36 albo E46 M3 :? oczywiście jako drugie auto...
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •