W takim razie po co pytasz nas czy ten mineral jest problemem czy nie? Przecież masz mega ogarniętych mechaników (Cytryn, czy Gumiak?) to oni Ci powiedzą najlepiej jak użytkować BMW 7er. Tylko musisz poczekać aż z kanału wypchą Golfa trójkę bo akurat filtr powietrza piorą i jeszcze nie przesechł.

Jak będziesz ją wystawiał na jakimś portalu aukcyjnym to podpisz, że od fanatyka marki i forumowicza.
Pozdrawiam również