co do oleju to patrzyłem że są różne rodzaje. Np: liqui moly 5w30 top tec 4300 i 5w30 top tec 4600.
Czym one się różnią? który polecacie?
co do oleju to patrzyłem że są różne rodzaje. Np: liqui moly 5w30 top tec 4300 i 5w30 top tec 4600.
Czym one się różnią? który polecacie?