Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Pomoc w zakupie E32

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    ja mam tak samo tym bardziej podkręcone fotki tym bardziej uważam :)

    bo znam wiele ładnych aut których właściciele mają w dupie podkręcanie fotek bo auto na żywo wygląda zajebiście

    co do e32 trupy wymarły lub wymierają średnie okazy drożej bo to panie klasyk jest a perełki stoją wygodnie w garażach i albo kosztują powoli 50+ albo w ogóle nie sa na wybycie mi ostatnio za 50 znaojmy oferował za moją i olałem bo 6 lat wkłądu w auto mnie wyszło 110k to po co mi je oddawać za 50 do tego daje mi frajdę z jazdy i z wyglądu

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Może nie koniecznie aż tak skomplikowane. Ale mechanikom zapala się lampka BMW to cena x2, V8 to cena x8, V12 to cena x12. Jak wyczują, że klient się nie zna to wykasują aż miło.

    Jestem ciekaw ile by np klinika BMW zaśpiewała za wymianę świec palców i kopułek w M70.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #23
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Supermen Zobacz posta
    Może nie koniecznie aż tak skomplikowane. Ale mechanikom zapala się lampka BMW to cena x2, V8 to cena x8, V12 to cena x12. Jak wyczują, że klient się nie zna to wykasują aż miło.

    Jestem ciekaw ile by np klinika BMW zaśpiewała za wymianę świec palców i kopułek w M70.
    Nie mów hop, poczekamy, aż padnie Ci coś w elektryce :) U nas jest 11 komputerów/sterowników uP :)

    W Klinice mogę tylko powiedzieć, że mój kumpel chciał wymienić tuleje wahaczy tył w e34, ale to podobne jak u nas, powiedzieli 1.5k PLN, ale tylko jak pójdzie gładko. Podziękował.


    Zobacz teraz jak wygląda sprawa z tym problemem z niepaleniem jaki masz. Mechanik dobry liczy od godziny, szukaliby pare dni jak nie znają tych aut na pamięć jak my I za samą diagnozę strzeliłoby z tysiąc jak nic. Brutalne to jest, ale nikt nie pracuje charytatywnie.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 11-10-2016 o 13:57
    pozdrawiam Bartek

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    9
    BMW
    E91 330i, E36 323Ti
    Skąd
    Pielgrzymowice
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Tak, a na pakiet startowy mają 500,-



    Nie przesadzaj Bartek, ja swoją kupowałem 5 lat temu to było ok 50 wystawionych, większość to zajechane szroty - tutaj akurat mało się zmieniło.

    @Primo, szukasz auta do jazdy czy masz ochotę coś odratować (w granicach rozsądku) ?
    Jeżeli będzie rozsądna cena to można coś odratować, cała zima przed nami, z tym że albo ma buda być do roboty, albo motorownia, nie jedno i drugie...



    Cytat Zamieszczone przez Pawliko Zobacz posta
    A dokąd jedziesz?
    Ta Orientblau stoi w Dziwnówku, widze że jesteś ze Szczecina byłbyś wstanie podjechać ją obejrzeć ewentualnie pomierzyć miernikiem lakieru ? Jakieś dobre piwko mogę obiecać !

  5. #25
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez PRIMO Zobacz posta
    Panowie przymierzam sie do zakupu e32 marzy mi się 740i ale 750i też by mogło być.
    Jedną sztukę już oglądałem i dramat >> http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6yyRLj.html
    samochód nadaje sie do powtórnego malowania, V-ką trzęsło nie miłosiernie... NIe polecam

    Auto samego prezesa janktajmerłolrsoł okazuje się padłem?


  6. #26
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    Auto samego prezesa janktajmerłolrsoł okazuje się padłem?

    Nie wiem czy czegoś nie namieszam, ale...
    Już tu kiedyś ktoś wspominał przy jakimś innym (jego) aucie (też E32), że koleś kupił ją za jakieś marne centy, sprowadził, wypucował i sprzedawał 5x drożej. Osobiście nic do takiego zarabiania nie mam, bo życie w WWA drogie (dzi*ki, k*ks, tajski boks), ale z drugiej strony... Trochę to takie "moralnie naganne".

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    9
    BMW
    E91 330i, E36 323Ti
    Skąd
    Pielgrzymowice
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Nie wiem czy czegoś nie namieszam, ale...
    Już tu kiedyś ktoś wspominał przy jakimś innym (jego) aucie (też E32), że koleś kupił ją za jakieś marne centy, sprowadził, wypucował i sprzedawał 5x drożej. Osobiście nic do takiego zarabiania nie mam, bo życie w WWA drogie (dzi*ki, k*ks, tajski boks), ale z drugiej strony... Trochę to takie "moralnie naganne".
    Historia lubi się powtarzać :)

  8. #28
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Tuczi masz rację.Chyba zaraz kupiec ją znowu wystawił drożej.
    Zobaczymy do trzech razy sztuka?

  9. #29
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    AAAA to ten gość, to ja o tym pisałem, tamto e32 ze Stanów to trup, a jak z gościem gadałem to idiotę udawał :)

    Czyli jednak nie udawał, tylko nim jest :) Wyglądał na cwaniaka. Widać spodobało mu się ulepy ze stanów ciągnąć. Takie auta ludzie tam oddają za kilkaset $, żeby tylko się pozbyć, bywałem na takich aukcjach nie raz.
    pozdrawiam Bartek

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Tematu E32 z USA nie będę komentował. Podobnie jak tego, że widziałem ostatnio kilka E34 wystawionych na sprzedaż za 20k+ przez firmy typu "prestige youngtimerz" i nie sądziłem że taki gruz teraz kosztuje takie hajsy. No ale z drugiej strony dla mnie to lepiej ;)

    Ja zdobyłem ostatnio namiar na pana który od 30 lat do dziś pracuje w jednym z warszawskich ASO BMW (jest mistrzem serwisu) i pamięta nasze auta z czasów kiedy były nowe. Ciekawe opowieści od niego słyszałem. Póki co z polecaniem jestem ostrożny, bo w sumie robił mi jakieś proste tematy, ale mój kolega od lat naprawia u niego 2 szt 7er (E32 735i i E38 740i) i jest zadowolony. Pan robi w domu po godzinach, tylko i wyłącznie sam (nie zatrudnia nikogo). Namiarów nie ma nigdzie w sieci, pan jest ogólnie nieznany. Teren działania - południowe tereny podwarszawskie ;)
    Ostatnio edytowane przez qba ; 12-10-2016 o 06:17

Podobne wątki

  1. [pozostale] Pomoc w zakupie e65
    Przez miXon w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 08-10-2014, 13:24
  2. [E38] Pomoc w zakupie
    Przez mlody728 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-09-2011, 21:35
  3. pomoc w zakupie:)
    Przez maniek wola w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 17:03
  4. e38 730 pomoc w zakupie
    Przez paulo79 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-12-2010, 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •