Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 70

Wątek: Same problemy , e65.4.4+lpg, dłuższy post.

  1. #41
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    49
    BMW
    E65
    Skąd
    Bolanda
    Ojczyzna - piszę się wielką literą
    Ale jesteś patryjotą to pewnie się znasz

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    @Sylwester z całym szacunkiem, ale jak byś więcej przebywał na forum to wiedziałbyś ,że tu było jeszcze kilkanaście postów które zniknęły z powodów technicznych .
    Pewne sprawy zostały pomyślnie zakończone a Ty wyskakujesz po niemalże trzech tygodniach i się czepiasz po nocach.
    Nie wyżywaj się na kimś bo masz jakiś problem albo co gorsza nie masz.
    Bywaj częściej na forum to więcej będziesz wiedział. Świeżak jesteś a próbujesz mądrować.
    Pozdrawiam

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    131
    BMW
    K100RS, E65 730D
    Skąd
    ZKL

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Sylwester. Zobacz posta
    Miłego jeżdżenia samochodem, któdego fabryka budowała silniki do czołgów w czsie II wojny światowej, które zrównały z Ziemią polskie wioski i miasta.
    BMW produkowało w tamtych czasach doskonałe motocykle, oraz silniki lotnicze.
    Według mojej wiedzy na bazie silnika lotniczego BMW, zbudowano silnik do T-34 (miał oznaczenie W-2), w którym załoga 4 pancernych i pies "wyzwoliła Polskę"
    Zarzucasz "miro" plugawienie języka polskiego, ale sam walnąłes dwie literówki w swoim poście.

    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez solarisbus ; 01-02-2017 o 19:02

  4. #44
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Siłowniki za 15 zł to nie są siłowniki. Co za różnica czy będzie maska otwarta na mrozie godzinę czy tydzień. Chiński szmelc i tyle. Wystarczyło kupić Polskie z Krosna po 32zł i byłby spokój. Do tego wspierałbyś Polski przemysł a nie ...... .

    Nie masz racji:)

    Osobiście za 2 dałem 25 zł i działają perfekcyjnie do dziś dnia - 2 lata :)

    Ori są mega drogie coś około 200 zł szt. a te są ,,, tanie nawet jak rok wytrzymają, to kupując co rok inne będe dalej do przodu niż raz kupując ori za 400 zł:)

    A co do auta zajechanego - zawsze powtarzam że lepiej dać więcej i kupić auto zadbane niż mniej i samemu to ogarniać :)
    ale co ktoś woli - na forum sporo chłopaków lubi samemu robić więc niech robią ale trzeba mieć swiadomość potem takich skutówk i problemów jak autor tematu
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Nie masz racji:)

    Osobiście za 2 dałem 25 zł i działają perfekcyjnie do dziś dnia - 2 lata :)

    Ori są mega drogie coś około 200 zł szt. a te są ,,, tanie nawet jak rok wytrzymają, to kupując co rok inne będe dalej do przodu niż raz kupując ori za 400 zł:)

    A co do auta zajechanego - zawsze powtarzam że lepiej dać więcej i kupić auto zadbane niż mniej i samemu to ogarniać :)
    ale co ktoś woli - na forum sporo chłopaków lubi samemu robić więc niech robią ale trzeba mieć swiadomość potem takich skutówk i problemów jak autor tematu
    @ADASIO X2
    Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja i owszem też niedawno kupiłem siłowniki z Krosna i wiem ,ze długo posłużą . Zapłaciłem u producenta po 30 pln za sztukę no ale dwa lata minęły od czasu Twojego zakupu więc są o parę zł droższe.
    Chodziło mi o te chinole za 19pln z alegro. Temat rozwiązany już w sumie został. Dużo postów z tego tematu zniknęło z jakiś tam powodów technicznych.
    Co do auta zajechanego i cen ich zakupów jestem również tego samego zdania co Ty.
    7ER to nie jest Clio i jak jest zaniedbane i zapuszczone to generuje niesamowite koszta napraw co w efekcie końcowym przekłada się na nieopłacalność zakupu takiego auta a o nerwach przy tym wszystkim już nawet nie wspomnę. Ja też wolę szukać długo i zapłacić więcej i tak właśnie robię z czego później jestem w sumie zadowolony bo wiem ,ze mam fajne auto na którego potencjalni kupcy już czekają :)

    P.S. Gdzieś Ty Adasio był jak Cię nie było ??? Kopa lat :)

  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    49
    BMW
    E65
    Skąd
    Bolanda
    Nie mądruję się tylko zwracam Tobie uwagę, ale jak nie lubisz jak ktoś zwraca Tobie uwagę to napisz, że tego nie lubisz
    A to czy zwraca ci uwagę świerzak czy stary wiarus forumowy to chyba drugorzędna sprawa,
    Trzymaj się!

    Cóż przepraszam za literówki
    Co do ruskich wynalazków z czasów II W.Ś. to oni wszystko kopiowali od a do z, a nawet po wojnie, później my "dostawaliśmy" od nich technologie .
    Chodziło mi raczej o stanowczość kolegi Mira,
    Pozdr.


    Edytuj posty!!!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 08-02-2017 o 12:37

  7. #47
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @Sylwester ja nie miałem zamiaru Cie urazić. Chodziło mi o to ,że dużo zostało wyjaśnione ale zniknęło . Ty tego nie czytałeś.
    Pzdr

  8. #48
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    14
    BMW
    e65 4.4
    Skąd
    Nowy Sącz
    Pojechaliście z fantazją widzę;). Siłowniki kupiłem niestety nie ori i nawet nie pasowały. Zamówione już w ASO. Zdecydowałem się na ostateczne rozwiązanie. Oddaje samochód do serwisu BMW. Mają wymienić konwerter,olej w skrzyni z filtrem. Do tego wymiana świec- sam zrobiłem już 8 tys, a widząc stan techniczny samochodu zakładam,że poprzedni właściciel na pewno tego nie zrobił dawno. Jeśli wypadanie zapłonów nadal nie ustąpi, poprosze BMW o diagnozę. Po tym planuje zrobienie czegoś z lpg, by sytuacja uległa poprawie- w zasadzie jest to nowa instalacja, więc nie wiem czemu zwlekam z tym by oddać ją do gazownika i powiedzieć że coś jest nie tak. Naoglądałem się na yt filmików, poczytałem forum i wiem już że ten silnik można i da się świetnie zagazować i nie koniecznie musi być tak jak u mnie że ponad 3.5tys obrotów przełącza na benzyne. W piątek będe miał auto z ASO spowrotem więc napisze co i jak i ile. Dodam tylko,że auto na mrozie zaczeło szaleć. CChoinka jak nie wiem, ale po rozgrzaniu, zgaszeniu i zapaleniu, jest ok. Co dziwne obok stoi cls taty,rok młodszy, niby taki awaryjny, a mróz go nie tyka. Pozdro panowie!

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Cytat Zamieszczone przez tomeknsbmw Zobacz posta
    Pojechaliście z fantazją widzę;). Siłowniki kupiłem niestety nie ori i nawet nie pasowały. Zamówione już w ASO. Zdecydowałem się na ostateczne rozwiązanie. Oddaje samochód do serwisu BMW. Mają wymienić konwerter,olej w skrzyni z filtrem. Do tego wymiana świec- sam zrobiłem już 8 tys, a widząc stan techniczny samochodu zakładam,że poprzedni właściciel na pewno tego nie zrobił dawno. Jeśli wypadanie zapłonów nadal nie ustąpi, poprosze BMW o diagnozę. Po tym planuje zrobienie czegoś z lpg, by sytuacja uległa poprawie- w zasadzie jest to nowa instalacja, więc nie wiem czemu zwlekam z tym by oddać ją do gazownika i powiedzieć że coś jest nie tak. Naoglądałem się na yt filmików, poczytałem forum i wiem już że ten silnik można i da się świetnie zagazować i nie koniecznie musi być tak jak u mnie że ponad 3.5tys obrotów przełącza na benzyne. W piątek będe miał auto z ASO spowrotem więc napisze co i jak i ile. Dodam tylko,że auto na mrozie zaczeło szaleć. CChoinka jak nie wiem, ale po rozgrzaniu, zgaszeniu i zapaleniu, jest ok. Co dziwne obok stoi cls taty,rok młodszy, niby taki awaryjny, a mróz go nie tyka. Pozdro panowie!
    Czekam na relację
    Pozdro

  10. #50
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez tomeknsbmw Zobacz posta
    Pojechaliście z fantazją widzę;). Siłowniki kupiłem niestety nie ori i nawet nie pasowały. Zamówione już w ASO. Zdecydowałem się na ostateczne rozwiązanie. Oddaje samochód do serwisu BMW. Mają wymienić konwerter,olej w skrzyni z filtrem. Do tego wymiana świec- sam zrobiłem już 8 tys, a widząc stan techniczny samochodu zakładam,że poprzedni właściciel na pewno tego nie zrobił dawno. Jeśli wypadanie zapłonów nadal nie ustąpi, poprosze BMW o diagnozę. Po tym planuje zrobienie czegoś z lpg, by sytuacja uległa poprawie- w zasadzie jest to nowa instalacja, więc nie wiem czemu zwlekam z tym by oddać ją do gazownika i powiedzieć że coś jest nie tak. Naoglądałem się na yt filmików, poczytałem forum i wiem już że ten silnik można i da się świetnie zagazować i nie koniecznie musi być tak jak u mnie że ponad 3.5tys obrotów przełącza na benzyne. W piątek będe miał auto z ASO spowrotem więc napisze co i jak i ile. Dodam tylko,że auto na mrozie zaczeło szaleć. CChoinka jak nie wiem, ale po rozgrzaniu, zgaszeniu i zapaleniu, jest ok. Co dziwne obok stoi cls taty,rok młodszy, niby taki awaryjny, a mróz go nie tyka. Pozdro panowie!
    W E38 miałem tak, że powyżej 3,5k rpm wchodził na benzynę. Mistrzowie gazownicy (3 zakłady) rozkładali ręce, jeździli z kompem, cudowali. Nie brali pod uwagę mojej tezy żeby wymienić parownik, bo to nie są duże koszty. No i co? Zamówiłem na allegro, wymieniłem pod domem i jak ręką odjął.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •