Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Pomoc przy zakupie e38.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    9
    BMW
    -
    Skąd
    Rzeszów

    Post Pomoc przy zakupie e38.

    Panowie jako że nie mogę w innym dziale napisać zamieszczam dwa linki proszę o opinie odnośnie poniższych ogłoszeń nie szukam idealnej może być malowana itp itd do poprawek lakierniczych byle nie całkiem zgnita jednak chodzi mi o motor i skrzynię jak sprawdzić chciałbym silnik igiełkę nie chce mieć przygód typu stoję w korku i rozdziera węże przy chłodnicy faluje obroty lub coś stuka

    https://www.olx.pl/oferta/bmw-e38-2-...tml#ef28e78eb1

    https://www.olx.pl/oferta/bmw-528i-s...tml#3f396a6eba

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    Ta 7ka coś ma z tylną zawiechą (stoi dużo za wysoko), poza tym jest zielona czyli niesprzedawalna. Z drugiej strony cena obraźliwa dla fanów marki.
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mateusze65
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    242
    BMW
    316d & 535i
    Skąd
    Katowice
    W tej pierwszej faktycznie tył coś wysoko, plus opony ze zbyt niskim profilem... może dlatego tak wygląda. W tej E39 nic przyciągającego niestety nie widzę... :) a wydaje mi się ze za 10tysi można już w miarę przyzwoite E39 kupić... chociażby ta... http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5...-ID6yAePZ.html na zdjęciach wygląda już dużo lepiej :) i może warto by było dołożyć kilka $$$$. POZDRAWIAM

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bingo
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    401
    BMW
    E46 320Ci ,A8 D3 4,2
    Skąd
    Harklowa
    Kupując te samochody w takiej cenie pozostaje tylko jechać i oglądać .Nie będzie ideału a czasem zdjęcia nie oddają rzeczywistości. Ta zielona wygląda nieźle za takie pieniądze a ,że ktoś wsadził nie takie opony jak trzeba ... no cóż widocznie były tanie od kolegi :) E39 wygląda nieźle chociaż zdjęcia są kiepskie. Na forum niskie ceny aut ,kiepskie fotki czy nie do końca idealny stan może dyskwalifikować dany egzemplarz a czasem z takiego ,który wygląda nieciekawie niskim nakładem pracy można zrobić lepszy niż te drogie .Polecam wybrać ,zaplanować wycieczkę ,zabrać kogoś kumatego i jechać oglądać.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    9
    BMW
    -
    Skąd
    Rzeszów
    plany są na sobotę:) od dwóch tygodni szukam e38 lub e39 do 9000zł ale e38 jest mało w tych pieniądzach a e39 większość to manualki.

  6. #6
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    A czemu do takiej niskiej kwoty chcesz kupić ?? masz zaplecze finansowe na dołożenie do auta.. czy szukasz bazy do odbudowy ??

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    9
    BMW
    -
    Skąd
    Rzeszów
    zastanawiałem się nawet nad jeszcze niższą z tego względu że miałem już 3 bawarki za 15000 szlak je trafił i poszły za grosze to teraz jak by się coś posypało to bym dużo nie stracił

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dj2 Zobacz posta
    zastanawiałem się nawet nad jeszcze niższą z tego względu że miałem już 3 bawarki za 15000 szlak je trafił i poszły za grosze to teraz jak by się coś posypało to bym dużo nie stracił
    Hehe, niezła teoria :D No rzeczywiście idąc tym tokiem rozumowania to w razie co stracisz mniej. WSzystko zależy od tego jakiego auta oczekujesz za te 8k bo perełka to na pewno nie będzie ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    9
    BMW
    -
    Skąd
    Rzeszów
    tak jak pisałem interesuje mnie e38 lub e39 w automacie silnik 2.8 nie chcę v8 może być do poprawek blacharskich wygląd mnie średnio interesuje żeby tylko nie była zgnita. Motor i skrzynia igła żadnych wycieków, falowań obrotów, zapowietrzania układów chłodzenia, szarpnieć, stuków, puków, błędów kopcenia na siwo itp itd...

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Ta e38 za takie pieniadze wyglada calkiem fajnie i wypas tez do zaakceptowania.
    Wydaje mi sie ze auta w tej kwocie i w tych rocznikach moga nie spelniac twoich wymagan co do sprawnosci technicznej. Silnik i skrzynia igla to raczej nie realne. Remont skrzyni biegow kosztuje w tym przypadku polowe wartosci auta...
    Ogladac i tyle.
    Pzdr.

Podobne wątki

  1. [silnik] Pomoc przy zakupie E65/E66 ???
    Przez Kondzio w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 17-05-2016, 20:47
  2. Pomoc przy zakupie
    Przez zbigin w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-05-2016, 18:59
  3. Pomoc przy zakupie e65.
    Przez ROB7ER w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 23-03-2016, 12:47
  4. [E38] Pomoc przy zakupie pierwszwej e38
    Przez michal6500 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-05-2013, 21:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •