Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: pomocy BMW 730i nie pali

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    8

    pomocy BMW 730i nie pali

    WITAM WSZYSTKICH .....pomocy BMW 730i nie pali ;( cały czas chodziła bez problemu (2 dni)rano wsiadłem nawet nie odezwała sie (rozrusznik kręci)odcieła napięcie na pompie paliwa zamiast plusa i minusa są 2 minusy (na krótko chodzi bez zarzótu ) i znikła iskra (na cewce są dwa plusy) był szpec z osprzętem testowym nie wykrył żadnych błędów oprócz SONDY LAMBDA (podobno niema nic wspólnego z odpalaniem) jeżeli miał ktoś coś podobnego niech pomoże to jes BMW 730i 92rok w automacie. jeszcze jeden szczegół na bezpieczniku od pompy paliwa niema napięcia(bezpiecznik dobry) przekażnik od pompy sprawny ... JESTEM MECHANIKIEM mam ją 8 dni a tak mnie ogupiła żę jestem w rozpaczy . POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Zapraszamy do działu Przedstaw sie...
    To już Twój 3 temat :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    8
    na profilu jest wszystko. wytłumacz mi o co chodzi z tym przedstawianiem z powarzaniem krzysiek.

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Mamy dział "przedstaw się i swoją siódemkę" tam się przedstawiamy i witamy :)
    Jest to tez zapisane w pkt 5 regulaminu forum..
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    112
    BMW
    730i bieda wersja
    Skąd
    zielona góra
    skoro nie ma napiecia na bezbieczniku to znaczy ze cos jest nie tak z obwodem sprawdz przekaznik od pompy z tego co wiem prad na bezpieczniku pojawia sie dopiero w momecie krecenia rozrusznikiem i własnie wtedy załącza go przekaznik gdybac mozna ja bym zaczą od tego pozostaje jeszcze kwestia dokładanych zabezbieczen typu alarmy itp jesli masz cos takiego sprawdz czy przypadniem tam nie ginie twój prad misja jest ale do zrobienia ps jest jeszcze cos takiego jak wyłacznik wypadkowy jak wyskoczył to prądu na pompie nie bedzie
    radzik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •