Odgrzewam kotleta. Wg naklejki pod maską mam Webasto Thermo Top C. W komputerze mam opcję ustawienia dwóch czasów, po ustawieniu i zadaniu włączenia zapala mi się czerwona kontrolka, ale kiedy dochodzi do zadanej godziny to nic się nie dzieje. Opcja w MENU Aux Engine Heating jest ale zgaszona na szaro, naciśnięcie nic nie daje. Dziś jest ok. 0 stopni i webasto się nie włącza razem z silnikiem. Gdzie szukać przyczyny?