Cytat Zamieszczone przez LogiHuś Zobacz posta
Nie masz webasto, masz tylko dogrzewacz silnika.

Troche kolege w blad wprowadzasz, ze nie tych opcji na MMI nie oznacza ze nie ma.
Podstawowa sprawa to naklejka na kielichu amortyzatora jakie masz webasto.

Ja mam Thermo Top Z/C i mialem fabrycznie wylaczone dogrzewanie kabiny, nie wiem dlaczego :)