Zamieszczone przez LogiHuś Nie masz webasto, masz tylko dogrzewacz silnika. Troche kolege w blad wprowadzasz, ze nie tych opcji na MMI nie oznacza ze nie ma. Podstawowa sprawa to naklejka na kielichu amortyzatora jakie masz webasto. Ja mam Thermo Top Z/C i mialem fabrycznie wylaczone dogrzewanie kabiny, nie wiem dlaczego :)
Zasady na forum