Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 114

Wątek: Jakiś spot na Śląsku?

  1. #101
    Spoko, przekładamy więc na jutro.
    Chester gratulacje :).

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Spoko, przekładamy więc na jutro.
    Chester gratulacje :).
    dżinx

  3. #103
    Małe OT - Chester, najlepszego z okazji dnia ojca :D

    Załóż wątek i pochwal się córą.... ;D ;D

  4. #104
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    kontynuując OT dziękuję Wam bardzo. Jak tylko w czwartek wywiozę dziewczyny z kliniki to postaram się wrzucić nowy wątek.
    Pzdr

  5. #105
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Gratulacje Chester - 5 miesięcy temu sam to przechodziłem :D
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  6. #106
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Chester gratulacje ,bede dzis o 18 tej :)

  7. #107
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Dobra panowie.

    Bumka odebrana , 900zł nie moje , zaraz jadę ją umyc no i w środeczku odkurzyc bo jeszcze piasek z Sulejowa w niej wożę :D

    Panowie , ale tak na poważnie bo nie znam Katowic aż tak dobrze , jak dojechac do tego Auchana np jadąc od M Auto ? bo myślałem że Auchan jest własnie przy M Auto a tam jest bodajże carrefur :razz:

  8. #108
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Nie wiem gdzie jest Mauto ,ale do tego Auchana ,najlepiej jedz kolo silesii city center i na srednicówke ,tzn w lewo na wiadukt ,a nie w prawo w doł na Chorzów i potem po prawej stronie będzie Norauto i zaraz Auchan :)

  9. #109
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Fubu juz tak nie sprzataj bo ja czasu nie mam i usyfionym przyjade :D
    A teraz co do trasy - wyjezdzasz z MAuto w prawo i jedziesz wzdluz tych hal potem dojedziesz do takiego dziwnego skrzyzowania na ktorym polowa kierowcow niewie jak sie zachowac Ty na nim jedziesz prosto w strone salonu Forda. Za salonem Forda skrecasz w prawo i zaraz pozniej w lewo pod taki most. Spod tego mostu jedziesz w lewo ( na wprost bedziesz mial salon meblowy AGATA. Podjedziesz troche pod gore i walisz prosto trzymajac sie prawego psasa prowadzacego pod tunel jedziesz i za tunelem kierujesz sie w lewo na rozjezdzie tam jest chyba kierunek na gliwice czu rude slaska ( w kazdym razie po luku w lewo pod gore bedziesz jechal ) jak juz zjedziesz z tej gory to bedziesz sobie jechal kawalek i zobaczysz juz strzalki na NorAuto i CH Auchan. Jak nie bedzie padac to wbij sie na gorny parking. Na PW posle Ci nr komory do mnie gdybys mial jakies problemy jeszcze.

  10. #110
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Fubu juz tak nie sprzataj bo ja czasu nie mam i usyfionym przyjade :D
    A teraz co do trasy - wyjezdzasz z MAuto w prawo i jedziesz wzdluz tych hal potem dojedziesz do takiego dziwnego skrzyzowania na ktorym polowa kierowcow niewie jak sie zachowac Ty na nim jedziesz prosto w strone salonu Forda. Za salonem Forda skrecasz w prawo i zaraz pozniej w lewo pod taki most. Spod tego mostu jedziesz w lewo ( na wprost bedziesz mial salon meblowy AGATA. Podjedziesz troche pod gore i walisz prosto trzymajac sie prawego psasa prowadzacego pod tunel jedziesz i za tunelem kierujesz sie w lewo na rozjezdzie tam jest chyba kierunek na gliwice czu rude slaska ( w kazdym razie po luku w lewo pod gore bedziesz jechal ) jak juz zjedziesz z tej gory to bedziesz sobie jechal kawalek i zobaczysz juz strzalki na NorAuto i CH Auchan. Jak nie bedzie padac to wbij sie na gorny parking. Na PW posle Ci nr komory do mnie gdybys mial jakies problemy jeszcze.
    Już wiem gdzie , z góry dzięki :)

    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Fubu juz tak nie sprzataj bo ja czasu nie mam i usyfionym przyjadę
    furmankę umyłem , ale co z tego jak i tak ciągle pada, wiec zanim dojade i tak bedzie brudny

    to na którą sie ustawiamy ? 18 ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •