Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektryka] problem z centralnym zamkiem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    11

    [ elektryka] problem z centralnym zamkiem

    mam problem z centralnym zamkiem a mianowicie gdy prubóje otworzyc auto kluczykiem to otwieraja sie tylko tylne drzwi a przednie na przemian sie blokuja i mozna je otworzyc jedynie od srodka , dodam jeszcze ze owy problem wystepuje od czasu do czasu bo przewaznie wszystko działa.
    moze mi ktos powiedziec jaka przyczyna to moze byc ???
    z gory dzieki ;P
    kondzio730

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Witam! mam tzn mialem podobny problem:) drzwi kierowcy i pasazera raz sie otwieraly raz nie:) i tak od czasu do czasu ale ponowne zamkniecie i otwarcie samochodu pomagalo :) do teraz...

    Akcja:
    wjezdzam na parking Mc (jakis loch w kompakcie e36 zaparkowal na 2 miejscach a ja czekam i czekam a on sie patrzy i nie wie ze CALY parking zawalony i ze stoi jak PIZ**...) no i juz zdenerwowany na sam poczatek:) pozniej zaparkowalem wysialdlem i zamknalem auto:_) ide do srodka czekam w kolejce i nagle przypomina mi sie ze zapomnialem portfela ze schowka:) no to ja sobie wychodze z MC:) otwieram drzwi ale wlasnie te od pasazera NIE ZAREAGOWALY:) (mysle sobie norma cxzasaem tak mam:P) wiec ja zamykam i otwieram ponownie i nadal to samo.. drzwi od pasazera nie reaguja:) i tak PIERDYLION(:D:D) razy i nie pomaga:) mowie sobie moze pilot? wsiadam do auta naciskam ten pstryczek elektryczek i co? i NIC: ) wszystkei drzwi sie otwieraja i zamykaja a te od pasazera NIC... no to ja lapie za klamke(mysle sobie nie ma to ja sila miesni..) i co? i jajco... drzwi zachowuja sie tak jak bym zamknal pilotem i probowal otworzyc drzwi klamka(wszyscy wiedza o co chodzi,,, ten nypelek wysuwa sie na chwilke i chowa...) probuje inaczej:) siedze w aucie zamykam drzwi pilotem wsadzam kluczyk do stacyjki przekrecam i co? i WSZYSTKIE pozostale mdrzwi sie otwieraja a od pasazera nie...
    WNIOSKI:
    -centralny od pasazera w ogole nie reaguje na pilot i na przycisk ze srodka
    -szyba podswietlenie etc w drzwiach dziala
    -pizdziczek (ten co sie wysuwa) o nic sie nie blokuje
    -problem wystepowal ale ponowne zamkniecie i otwarcie auta pomagalo
    -drzwi nie da sie otworzyc od srodka
    -nic sie KUR** nie da zrobic : )
    -zamek mechaniczny tzn kluczyk w drzwi odpada bo jakas lajza kiedys czegos tam napchala..

    PYTANIE:
    co teraz?... co sprawdzic? jak rozebrac tapicerke bez otwierania drzwi?... moze jakies bezpieczniki? moze modul? moze cokolwiek?pomozcie panowie! sprzedalem e32 z problemami i w38 juz znow od nowa... wrr...
    Ostatnio edytowane przez JointoVicz ; 12-03-2011 o 17:58

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    Cytat Zamieszczone przez kondzio730 Zobacz posta
    mam problem z centralnym zamkiem a mianowicie gdy prubóje otworzyc auto kluczykiem to otwieraja sie tylko tylne drzwi a przednie na przemian sie blokuja i mozna je otworzyc jedynie od srodka , dodam jeszcze ze owy problem wystepuje od czasu do czasu bo przewaznie wszystko działa.
    moze mi ktos powiedziec jaka przyczyna to moze byc ???
    z gory dzieki ;P
    jakie auto???
    profil lub temat
    kondzio to ten z wrocka??

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    kondzio mial problem 2 lata temu:) teraz JA MAM PROBLEM ale nie zakladalem nowego tematu : )

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek
    ale ty chyba masz teraz e38 to nie ten dzial

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    napisalem post w dziale o e38 juz:) moj blad: ) generalnie TEMAT DO KIBLA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •