Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [E66] 750 Li

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    82
    BMW
    E66 735 Li
    Skąd
    Niemcy

    Post [E66] 750 Li

    Witam

    Co sądzicie o tym autku? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...er=1&fnai=prev

    Jutro o 16 jestem umówiony na oględziny. Auto sprawdziłem poprzez tą stronę: http://www.bmwdecoder.com/ poleconą na tym forum. Przebieg udokumentowany w ASO BMW przy 158tyś km w lutym 2014 roku, pozniej prywatny warsztat. Gaz założony około 2014 roku. Wszelkie sugestie mile widziane. Martwi mnie trochę 14 wizyt w ciągu 30tyś km w ASO od 24-04-2012 przy przebiegu 128tyś km do 158 tyś km 12-02-2014... wtedy auto zostało sprzedane.
    Ostatnio edytowane przez lunatyk22 ; 25-09-2016 o 00:02

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki

    Post

    Popołudnie w sobotę i niedziela to słaba pora na oględziny takiego auta, no chyba że chcesz to kupić na oko bez podłączenia pod odpowiedni program serwisowy.
    A co do samgo auta wyglada dobrze, jak dla mnie tylko felgi ma fatalne, ale to najmniejszy problem.
    I jeszcze jedno przełącznik od gazu beznadziejnie umiejscowiony, równie dobrze mogliby jeszcze wlew gazu zrobić w zderzaku.
    Ostatnio edytowane przez wm10589 ; 24-09-2016 o 08:32

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Rewelacyjna cena, na dodatek jeszcze z LPG i wygląda na to że z oryginalnym przebiegiem.

    Musiałbyś sprawdzić powód dla którego tak często był samochód w serwisie, mógł występować jakiś problem po prostu który ciągle nawracał lub coś innego...

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    82
    BMW
    E66 735 Li
    Skąd
    Niemcy
    Auto obejrzane, niekupione... Zajechałem na miejsce o godzinie 16 auto na dzień dobry nie dało się otworzyć bez użycia kluczyka. Właściciel powiedział, że akumulator się rozładował i w tej chwili właśnie go ładuje. Otworzył bagażnik ręcznie ( posiada automatyczną klapę) i pokazał po prawej stronie ładujący się akumulator. Auto odpaliło bez użycia kluczyka, wnętrze auta naprawdę zadbane. Skóra nie poprzecierana, kierownica w bdb stanie. Podgrzewanie, elektryka wszystkich siedzeń działał bez zarzutu... Auto od samego początku pracowało równo po wyłączeniu się tak zwanego ssania, zacząłem miernikiem oglądać lakier. Według zapewnień właściciela auto miało małą stłuczkę na parkingu w prawym nadkolu ( pomiar nie wyszedł większy jak 180um) na całym aucie jak i na słupkach grubość lakieru mieściła się w granicach 130-180um. Po sprawdzeniu lakieru szybka "przegazówka" i ostryyy kłęb dymu z rury wydechowej (uszczelniacze). Właściciel jeszcze przed "przegazówką" powiedział, że auto bierze litr oleju na 5-6 tyś km... Z prawej strony na dole silnika dobiegały jednostajne stuki i pomimo zwiększaniu obrotów stuki były jednostajne jakby niezwiązane z silnikiem i to najbardziej zniechęciło (przestraszyło) mnie do zakupu auta. Poza tym opony z 2010 roku około 4 mm bieżnika i mocno popękane... Lakier bez większych rys, z przodu silnika trochę "spoconych" parę elementów... W momenice gdy przełączyłem na benzynę właściciel wsiadł i lekko przegazował kilka razy auto jak by nie chciał żeby zgasło. Aha i korek jak i cały zbiornik płynu chłodniczego w białym proszku (jakby wysadziło korek) - rurka? Proszę o jakieś rady bo może udałoby się zejść z ceny przy podaniu konkretnych argumentów... Niestety nie podłączyłem pod kompa ponieważ nie ogarnąłem jeszcze programu jak i kabla...
    Ostatnio edytowane przez lunatyk22 ; 24-09-2016 o 22:43

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zbichu
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    566
    BMW
    Tymczasowo Audi
    Skąd
    Estoril
    Szukaj następnego egzemplarza i nie trać więcej czasu na tego rzęcha.

  6. #6
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Cytat Zamieszczone przez lunatyk22 Zobacz posta
    Auto obejrzane, niekupione... Zajechałem na miejsce o godzinie 16 auto na dzień dobry nie dało się otworzyć bez użycia kluczyka. Właściciel powiedział, że akumulator się rozładował i w tej chwili właśnie go ładuje. Otworzył bagażnik ręcznie ( posiada automatyczną klapę) i pokazał po lewej stronie ładujący się akumulator. Auto odpaliło bez użycia kluczyka, wnętrze auta naprawdę zadbane. Skóra nie poprzecierana, kierownica w bdb stanie. Podgrzewanie, elektryka wszystkich siedzeń działał bez zarzutu... Auto od samego początku pracowało równo po wyłączeniu się tak zwanego ssania, zacząłem miernikiem oglądać lakier. Według zapewnień właściciela auto miało małą stłuczkę na parkingu w prawym nadkolu ( pomiar nie wyszedł większy jak 180um) na całym aucie jak i na słupkach grubość lakieru mieściła się w granicach 130-180um. Po sprawdzeniu lakieru szybka "przegazówka" i ostryyy kłęb dymu z rury wydechowej (uszczelniacze). Właściciel jeszcze przed "przegazówką" powiedział, że auto bierze litr oleju na 5-6 tyś km... Z prawej strony na dole silnika dobiegały jednostajne stuki i pomimo zwiększaniu obrotów stuki były jednostajne jakby niezwiązane z silnikiem i to najbardziej zniechęciło (przestraszyło) mnie do zakupu auta. Poza tym opony z 2010 roku około 4 mm bieżnika i mocno popękane... Lakier bez większych rys, z przodu silnika trochę "spoconych" parę elementów... W momenice gdy przełączyłem na benzynę właściciel wsiadł i lekko przegazował kilka razy auto jak by nie chciał żeby zgasło. Aha i korek jak i cały zbiornik płynu chłodniczego w białym proszku (jakby wysadziło korek) - rurka? Proszę o jakieś rady bo może udałoby się zejść z ceny przy podaniu konkretnych argumentów... Niestety nie podłączyłem pod kompa ponieważ nie ogarnąłem jeszcze programu jak i kabla...
    postaraj się kompa podłączyć, jak pracuje skrzynia biegów? płynnie zmienia biegi ? obroty nie falują?jeśli rura i uszczelniacze do zrobienia to negocjuj cenę niech opusc na ta robotę 5-7 tys,

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    82
    BMW
    E66 735 Li
    Skąd
    Niemcy
    No właśnie jeśli chodzi o skrzynię biegów to nawet się nie przejechałem autem... Zona jak zobaczyła chmurę dymu i usłyszała stukanie z prawej dolnej części silnika, wyciek ze zbiornika płynu chłodzącego i minę sprzedającego po "odkryciu" tych usterek kazała darować mi dalszych oględzin... Myślę napisać do sprzedającego, że mogę zaproponować 8tyś euro i jak się zgodzi to pojadę drugi raz testować auto. Jeszcze dodam, że przy odpaleniu auta jak i podczas jego około 20 minutowej pracy nie usłyszałem tak zwanego wypadania zapłonów gdzie bez podłączenia pod komputer nie mogę w 100% wyeliminować valvetronica..., jednak wszystko wskazywało na to, że jest ok. W aucie nie znalazłem żadnej rdzy...
    Ostatnio edytowane przez lunatyk22 ; 25-09-2016 o 01:23

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Podpowiem Ci kolejny problem w tym aucie... gaz - jeśli gaśnie przy zmianie na benzynę, to może być albo źle założony albo jakiś papudrun co to serwisował zupełnie nie znał się na gazie. Reasumując nawet proponowana przez Ciebie cena to za dużo jak za takie możliwe problemy, których objawy opisałeś.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Podobne wątki

  1. Bmw e66 750 łęczyca
    Przez x-factor w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 21:21
  2. E66 750 NOWE Ciekawostka
    Przez mrgumabalonowa w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 13:45
  3. Moooocno Czarna e66/65 ALPINA 750 Li
    Przez Wierny w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 16:07
  4. [pozostale] e66 750
    Przez Thor w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-07-2014, 15:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •