Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Witam serdecznie w 7ej klasie)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2

    Witam serdecznie w 7ej klasie)

    Chcialem sie przywitac na forum.mam na imie Adam bylem posiadaczem mercedesa vito(nigdy wiecej),tigry(zgrabne ale lanos chyba lepiej sie spisuje), zostala mi tylko beczka(w pl) mercedes 300d ktora zrobilem prawie 1mln km bez kapitalki i , ale czas plynie i lata swietnosci ma juz za soba, teraz czas na cos nowszego dlatego zapisalem sie do 7mej klasy)))))) :papa: bo mysle aby jak parafia i partia pomorze)))) nabyc 7czke rocznik 2000 (728 only)w automacie. Jest to jedyny i chyba ostani klasyk ;( ktory wyglada jak samochod(myslalem o hondzie accord ale ze ma na przod naped to odpada). mieszkam w uk to Was troszke pomecze pytaniami :medit: na forum na temat 728ia.Choc troszke przyznam ze sie obawiam zakupu bmw w uk bo problem polega na tym ze ceny czesci sa drozsze od made in japan oraz to ze tu mechanicy sa hmmm jak to opisac ................... :razz: jak tutejsza pogoda))))))))))))))))))))))))

    Pozdrawiam

  2. #2
    Witam :)
    Widać że grono 7er powiększa się na wyspach ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    11
    powitac :) :) :)
    kondzio730

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam SERDECZNIE :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :)
    Gra muzyka

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witam ;)

  7. #7
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3

    Re: Witam serdecznie w 7ej klasie)

    Cytat Zamieszczone przez adam max
    Chcialem sie przywitac na forum.mam na imie Adam bylem posiadaczem mercedesa vito(nigdy wiecej),tigry(zgrabne ale lanos chyba lepiej sie spisuje), zostala mi tylko beczka(w pl) mercedes 300d ktora zrobilem prawie 1mln km bez kapitalki i , ale czas plynie i lata swietnosci ma juz za soba, teraz czas na cos nowszego dlatego zapisalem sie do 7mej klasy)))))) :papa: bo mysle aby jak parafia i partia pomorze)))) nabyc 7czke rocznik 2000 (728 only)w automacie. Jest to jedyny i chyba ostani klasyk ;( ktory wyglada jak samochod(myslalem o hondzie accord ale ze ma na przod naped to odpada). mieszkam w uk to Was troszke pomecze pytaniami :medit: na forum na temat 728ia.Choc troszke przyznam ze sie obawiam zakupu bmw w uk bo problem polega na tym ze ceny czesci sa drozsze od made in japan oraz to ze tu mechanicy sa hmmm jak to opisac ................... :razz: jak tutejsza pogoda))))))))))))))))))))))))

    Pozdrawiam
    witam i pozdrawiam z Peterborough :)

    nie masz czego sie obawiać by kupić 7er w UK , jezeli dobrze poszukasz, napewno znajdziesz idealny egzemplarz. Co do części to chyba nie miałes za duzo do czynienia z BMW , ja moje posiadam juz prawie dwa lata , serwisuje w BMW ... i wbrew pozorom nie jest tam tak drogo , plus do tego miła obsługa i mycie z odkurzaniem gratis :) .... a i jeszcze jedno, pamietaj ze jak znajdziesz dobry egzemplarz to wcale do niego nie bedziesz musiał dokładac , ja odwiedzam serwis tylko wtedy gdy musze (olej, klocki itp) no i za kazdym razem pieczątka w książce jest :)

    pozdrawiam
    FuBu

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    53
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Głowaczów
    Witka :)

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2
    Yo Fubu

    Wszystko pieknie ale jak wiesz angole tez cwaniaki,juz nie jeden samochod na sprzedaz widzialem i wiem jak kreca aby szrota sprzedac, niebawem ide do (podobno) najleprzego prywatnego servicu w miescie i popytam sie gosci jaki model im najwiecej kasy przynosi z napraw.(podobno 5 i 7 :razz:)

    Ps slyszalem ze jedynym modelem udamym byl BMW 318IS(140PS)

    Krece sie wokol BMW 728IA ale ona ma konkurenta Lexus is 200(silnik R6,automat,tylny naped i podobno co sie psuje w tym samochodzie to tylko zmieniarka cd ;D )

    Wiem ze zaraz zaczniecie krzyczec ze to forum Bmw a nie laxusa ale Bmw to nie tani wozik i wole sprawdzic wszystko przed kupnem za i przeciwi nie robic tego bledu jakiego dokonalem z tigra i vito :medit:

    Czekam na Wasze opinie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •