Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Turbo Kamera - 20.09.2016r.

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    Wymienilem te elementy bo wg najwięcej biją po kieszeni, a nie wymieniłem wszystkich takich. Zawsze wolę sobie zalozyc że coś walnie niż wierzyć że poprzedni wlasciciel nic nie robił innego tylko chuchal na auto. Takie przypadki to totalna rzadkość każdy to powie

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez ghrh Zobacz posta
    Kolega miał na myśli 3k miesięcznie nadwyżki budżetowej :) W sam raz będzie na serwis i tankowanie.
    A ile trzeba mieć, aby utrzymać w dobrym stanie E65? 6-8k miesięcznie? Myślę, że tacy wybraliby coś nowszego zamiast - w najlepszym wypadku - 9 letnie auto...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Tu macie ciekawe ujęcia na temat tej 7 - mki i komisu jeżeli ktoś nie oglądał programu. http://www.tvn24.pl/handlarz-przylap...,677589,s.html

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez jayeti Zobacz posta
    Wymienilem te elementy bo wg najwięcej biją po kieszeni, a nie wymieniłem wszystkich takich. Zawsze wolę sobie zalozyc że coś walnie niż wierzyć że poprzedni wlasciciel nic nie robił innego tylko chuchal na auto. Takie przypadki to totalna rzadkość każdy to powie
    Rzebyśmy mieli jasność. Dla faceta mającego rodzinę składającą się z dziecka i żony i zarabiajacego 3k/miesiąc jest to niemożliwe. Jednak uważam, że przy zadbanym egzemplarzu mając taką wypłatę i byciu samornym jest to możliwe. Nie jako główne auto, ale weekendowe żeby mieć radość z jazdy. Da się, a znam sporo takich osób. Taki jegomość wydaje tylko na auto, ale jeśli to jego marzenie i hobby to dlaczego nie?
    Ostatnio edytowane przez IceMan11 ; 21-09-2016 o 17:31

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B
    Cytat Zamieszczone przez BarteG Zobacz posta
    Gdy ja kupowałem swoją ''siódemę'' również chciałem auto krajowe, gdyż według mnie tak stary samochód (nie oszukujmy się E65 to jednak stare auto) w Niemczech to bardziej pachnie Turkiem niż niemcem, a z nimi to już w ogóle karuzele są nieziemskie. Teraz mam 325tysi na blacie i jak za kilka lat będę sprzedawał z przebiegiem powiedzmy 380 tysi to trudno, najwyżej poczekam na w miarę świadomego klienta, ale kręcić licznika o 200tysi nie mam zamiaru!
    gdybym mial wybierac bmw z przebiegiem 350tys nie krecone
    i 210tys krecone
    wybiore i tak 210tys :) latwiej bedzie mi potem sprzedac :)

    bedziesz musial duzo obnizyc zeby ktos kupil wiedzac ze ma w takich samych cenach 210tys i wiedzac nawet ze to krecone

    takze to nie kwestia handlarzy tylko kupujacych, handlarze wykonuja brudna robote
    a niech sobie kupi kupujacy o 40% drozej auto z niszym przebiegiem i potem straci na nim 60% przy sprzedazy
    czemu tak nie zrobi tylko dzowni potem do turbo kamery?

    ale tak szczerze, to zawsze kupuje realne przebiegi dlatego duzo przeplacam

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez IceMan11 Zobacz posta
    Rzebyśmy mieli jasność. Dla faceta mającego rodzinę składającą się z dziecka i żony i zarabiajacego 3k/miesiąc jest to niemożliwe. Jednak uważam, że przy zadbanym egzemplarzu mając taką wypłatę jest to możliwe. Nie jako główne auto, ale weekendowe żeby mieć radość z jazdy. Da się, a znam sporo takich osób. Taki jegomość wydaje tylko na auto, ale jeśli to jego marzenie i hobby to dlaczego nie?
    Ja nie oceniam na co kto ile kasy wydaje. Ale w takiej wersji jak napisałeś zgadzam się z Toba

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Wczoraj było w Faktach TVN. Sprzedawca burak do kwadratu...

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    245
    BMW
    BMW e65 740d
    Skąd
    Międzychód/Międzyrzecz
    W faktach było???;> Nieźle
    Ale było dokładnie to samo co w Turbo Kamerze, czy jakieś nowe fakty, ciekawostki???;>

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Skrót tego co było w Turbo. Handlarzyna chyba zaistniał na większą skalę za te pogróżki.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    245
    BMW
    BMW e65 740d
    Skąd
    Międzychód/Międzyrzecz
    To było do przewidzenia. A było dzwonić do reportera???;> Mógł spodziewać się, że reporterzy TVN z mikrofonami, kamerami i dyktafonami nie rozstają się podczas dyżuru. Podejrzewam, że za groźby karalne będzie miał większe nieprzyjemności niż za próbę oszustwa, no ale tak jak już wcześniej napisałem, nie dość, że oszust to jeszcze głupek:) Na stronie internetowej tvn24 też jest o nim krótki artykuł, podobno do próby oszustwa się nie przyznaje, za to do składania gróźb karalnych już tak, no po prostu cymbał:)

Podobne wątki

  1. [audio/video] Kamera cofania w E65
    Przez jaro_alfa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 27-08-2017, 14:09
  2. kamera cofania
    Przez kondzio207 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 14:09
  3. [audio/video] Kamera cofania - montaż
    Przez ratovnik w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2012, 17:09
  4. Kamera cofania.
    Przez kri100s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16-04-2012, 09:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •