Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Turbo Kamera - 20.09.2016r.

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Polacy lubią być oszukiwani.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Cytat Zamieszczone przez Bingo;529906[B
    Nikt [/B]nie chce kupić auta od właściciela w PL...
    Z tym się nie zgodzę, bo ja pewnie nie jestem wyjątkiem. Aczkolwiek coraz mniej, ale krąży jeszcze opinia, że świeżo sprowadzony samochód z zachodu jest mniej "wybity" od krajowego.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Żeby tak się stało to Polacy muszą się przewartościować I przesiąść się na auta na jakie ich stać, a nie o jakiś marzą :)

    Ewentualnie zacząć zarabiać jak na zachodzie.
    Ooooo I to jest święta racja.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    245
    BMW
    BMW e65 740d
    Skąd
    Międzychód/Międzyrzecz
    Gdy ja kupowałem swoją ''siódemę'' również chciałem auto krajowe, gdyż według mnie tak stary samochód (nie oszukujmy się E65 to jednak stare auto) w Niemczech to bardziej pachnie Turkiem niż niemcem, a z nimi to już w ogóle karuzele są nieziemskie. Teraz mam 325tysi na blacie i jak za kilka lat będę sprzedawał z przebiegiem powiedzmy 380 tysi to trudno, najwyżej poczekam na w miarę świadomego klienta, ale kręcić licznika o 200tysi nie mam zamiaru!

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zbichu
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    566
    BMW
    Tymczasowo Audi
    Skąd
    Estoril

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    x2

    A wszystkie igły 10letnie z przebiegiem 180tys zostały już wykupione przez forumowiczów
    Albo sprzedane przez nich :)
    Swoją drogą naprawdę tanio wyrwał tą E65. Znam sprawę już od jakiegoś czasu i to właśnie ta sprawa natchnęła mnie do pewnego eksperymentu. E65 z programu była jedną z najtańszych na mobile.de w tym czasie gdy ją kupił, więc i ja postanowiłem kupić najtańszą, ale F01 w dieslu. Kupiłem sztukę we Włoszech z przebiegiem ponad 260 tkm.. Przyjechałem do PL. Zaprzyjaźniony rzeczoznawca pomógł w zmniejszeniu kosztów opłat akcyzowych. Sprzedałem z zyskiem. Tak się rozpędziłem, że opchnąłem także moją 745d ze stratą 500 zł w odniesieniu do kosztów zakupu sprzed roku :) E65 sprzedałem w obawie przed utratą wartości (wygląda teraz na to, że niesłuszną), a z F-ką zaryzykowałem, bo uznałem, że zostawię ją sobie w razie porażki moich zapędów handlarskich. Cała akcja miała miejsce na urlopie i zarobek z tego mojego handlowania nie pokrył kosztów 9-dniowego pobytu w Italii. Wygląda na to, że najlepiej niech każdy (szczególnie ja) robi to, co umie najlepiej :)

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No właśnie . Czasami się wydaje ,że coś jest proste i pewne a to nie jest tak do końca.
    Ja też uważam ,że każdy powinien robić co umie najlepiej .
    Każdemu się wydaje,że jak jest jakiś rocznik auta to cena dla wszystkich aut z tego rocznika musi być taka sama.
    Przykre jest to ,że te ulepione strucle wyznaczają cenę na aukcjach a jak ktoś ma coś fajnego i życzy sobie więcej co jest zrozumiałe (nie dla każdego) to jest zaraz wyśmiany.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Żeby tak się stało to Polacy muszą się przewartościować I przesiąść się na auta na jakie ich stać, a nie o jakiś marzą :)

    Ewentualnie zacząć zarabiać jak na zachodzie.
    I tak i nie. Zarabiajac 3k miesięcznie jesteś w stanie utrzymać takie E65. Pod warunkiem, że nie będziesz szczędził w zakupie i weźmiesz w bardzo dobrym stanie 7er. Problem polega na tym, że Polak musi mieć tu i teraz i taniaj, więc bierze za tani pieniądz (często biorąc na auto kredyt) i wtedy te jego 3k nie wystarczy na utrzymanie takiego auta, bo po połowie roku zacznie sypać się wszystko po kolei. To co napisałeś to jedna słuszna racja, lecz prościej by było gdyby ludzie nie szukali taniej igły...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez IceMan11 Zobacz posta
    Zarabiajac 3k miesięcznie jesteś w stanie utrzymać takie E65.
    Serio? Mi w takie coś ciężko uwierzyć. Tzn chciałbym żeby tak było ale jak sobie pomyślę wymiana konwertera z olejem koło 3-3,5k , koło pasowe 600zł najtansze widzialem, amortyzator EDC 1200zł regeneracja to ten ktos musi rozwaznie oszczedzac + mieć dużą poduszkę finansową. Pewnie, że przy zadbanym egzemplarzu zdarzy się to później ale zdarzy się i tak.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    244
    BMW
    E38 750iL 2001
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kolega miał na myśli 3k miesięcznie nadwyżki budżetowej :) W sam raz będzie na serwis i tankowanie.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez jayeti Zobacz posta
    Serio? Mi w takie coś ciężko uwierzyć. Tzn chciałbym żeby tak było ale jak sobie pomyślę wymiana konwertera z olejem koło 3-3,5k , koło pasowe 600zł najtansze widzialem, amortyzator EDC 1200zł regeneracja to ten ktos musi rozwaznie oszczedzac + mieć dużą poduszkę finansową. Pewnie, że przy zadbanym egzemplarzu zdarzy się to później ale zdarzy się i tak.
    Ok, wiadomo, że każdy używa inaczej auta. Jedni jeżdżą nonstop inni weekendowo. Kupując bardzo zadbany egzemplarz oprócz serwisu na sam początek, tak naprawdę tylko tankujesz. Mija rok i możesz pobawić się w zawieszeniu. Dlaczego wymieniasz najdroższe elementy? Nie każda E65 ma takie amortyzatory. Najczęściej psuje się wzmak Logic 7 - o ile w ogóle jest. Biorąc kilkunastoletnie auto z dobrych rąk, masz przeważnie amorki i inne drogie rzeczy porobione, bo one już wcześniej siadły. Owszem zawsze się coś zepsuje, ale z doświadczenia wiem, że się da. Tylko trzeba szukać dobrego i drogiego auta. No i ofc nie wydać na nie wszystkich swoich oszczędności.

Podobne wątki

  1. [audio/video] Kamera cofania w E65
    Przez jaro_alfa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 27-08-2017, 14:09
  2. kamera cofania
    Przez kondzio207 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 14:09
  3. [audio/video] Kamera cofania - montaż
    Przez ratovnik w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2012, 17:09
  4. Kamera cofania.
    Przez kri100s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16-04-2012, 09:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •