co do uszczelniaczy to w moim egzemplarzu (tak wynika z historii serwisowej) uszczelniacze były robione już przy przebiegu 130 tys km
a co do tych plastików to u mnie też schodzi ta powłoka gumowa, ale wypróbowałem ostatnio na innym swoim samochodzie lakier do zderzaków plastikowych firmy BOLL (tylko koniecznie ten z rysunkiem przodu auta), łatwa i szybka robota, a plastiki wyglądają jak nowe
więc jak odbiorę E65 z naprawy na pewno progi potraktuje tym specyfikiem, a efektami pracy pochwalę się na forum (wrzucę fotki)