Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: [e38] Witam szanownych kolegów i niestety odrazu proszę o po

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby

    [e38] Witam szanownych kolegów :)

    Witam.Mam na imię Marcin i jestem ze Słupska.Dziś stałem się posiadaczem pięknej 728,rok '98 (przed liftem) ale niestety odrazu pojawił się pewien problem.Przed zakupem udałem się samochodem na przegląd techniczny tego autka,by upewnić się co do jego stanu.Wszystko super,ale....właśnie...wyjeżdzam na stację paliw (już jako szczęśliwy posiadacz tego auta) i mówię,włącze radyjko (z TV).Radio nie włączyło się.Zaczynam probować wszystkie przyciski na pulpicie i nic.Zero reakcji.Wyświetlacz się świeci w pozycji MENU,ale nic nie mogę z nim zrobić.Radio,TV itp. nie reaguje.No to za tel do właściciela i mówię w czym rzecz.Powiada że aku mu padło i możliwe że komp się "zawiesił".Rada:odłączyć aku na min 0,5 h.Pierwsza próba nic,druga też.Dziś zostawiłem na całą noc odłączony aku,zobaczymy co będzie rano.Jeżeli nie "zagada" to się chyba wściekne...
    Przeglądałem forum i niestety nie znalazłem podobnego problemu stąd niestety witam się z Wami odrazu z problemem.Jestem świeżutkim użytkownikiem tego modelu i z góry przepraszam jeżeli kogoś rozdrażnię swoim pytaniem.
    Dodam jeszcze tylko że po odłączeniu aku po odpaleniu samochodu wyświetlacz nie zapalił się wogóle,gaszę,odpalam jeszcze raz i nagle świeci.Ale wciąż w pozycji MENU.
    Proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuję za każdą pomoc.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez makister ; 01-04-2011 o 16:29

  2. #2
    Po pierwsze, odsyłam kolegę do pkt. 5 Regulaminu Forum. Jeśli go nie spełnisz, nie liczyłbym na jakiekolwiek sensowne odpowiedzi.

    A po drugie przypadek takiego zawieszenia się monitora nie był chyba jeszcze opisywany u nas. Zdarzało się że monitor gasł i zapalał się sam z siebie, co spowodowane było zimnymi lutami lub jakimiś zawiasami oprogramowania, na co w zależności od przypadku pomagało poprawienie lutów lub zmiana oprogramowania. Twój przypadek wskazywał by raczej na oprogramowanie, ale poczekajmy do jutra, mamy tu kilku specjalistów w tej dziedzinie, niech się wypowiedzą :) (o ile przedstawisz się w odpowiednim dziale)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    30

    Re: Witam szanownych kolegów i niestety odrazu pr

    witam.sprawdz wszystkie bezpieczniki tzn,pod maska i z tylu w bagazniku(wyciagnij i wloz).jak nie pomoze to mozliwe ze siadl modul "nawigacji",mialem cos takiego-drobna sprawa koszt to okolo200 zl.ale jak trafisz na cwaniaczkow to moga ci krzyknac i 1000zl.nie daj sie nabrac pozdr.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Koledzy nie zaśmiecajmy forum .
    Witamy serdecznie nowego :]
    W tym dziale tylko się przedstawiamy.
    A problemy opisujemy w innych działach ;(

  5. #5
    Nie zaśmiecamy forum. Odpisywaliśmy koledze wczpraj późnym wieczorem, kiedy to temat znajdował się w dziale E38. Patrze teraz, a tu przeniesiony do działu "Przedstaw się" Więc to ktoś inny sieje zamęt :P Lepiej było zostawić ten temat tam gdzie był, a kolega w tym dziale powinien założyć nowy temat, napisać chociaż jak ma na imię, czym jeździ, kilka info o aucie (wypas, przebieg itp), wrzucić fotkę i od razu by milej było. Dla mnie dalej się nie przedstawił...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam SERDECZNIE! :D :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witam ;)

  8. #8
    Witkacy ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Nie zaśmiecamy forum. Odpisywaliśmy koledze wczpraj późnym wieczorem, kiedy to temat znajdował się w dziale E38. Patrze teraz, a tu przeniesiony do działu "Przedstaw się" Więc to ktoś inny sieje zamęt :P Lepiej było zostawić ten temat tam gdzie był, a kolega w tym dziale powinien założyć nowy temat, napisać chociaż jak ma na imię, czym jeździ, kilka info o aucie (wypas, przebieg itp), wrzucić fotkę i od razu by milej było. Dla mnie dalej się nie przedstawił...

    Ponownie witam.Temat faktycznie był umieszczony w dziale E38 i prawdopodobnie szanowny administrator przeniósł go.Żałuję że moje przyjście wywołało niepotrzebne nerwy i wejście na to forum nie wyszło jak trzeba,ale prosiłem o zrozumienie.
    Fotki i info o swoim nabytku jeszcze dziś,ponieważ wczoraj z braku czasu najzwyczajniej zdjęć nawet nie porobiłem.
    Wracając do tematu,dziękuję za szybkie odpowiedzi.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    198
    BMW
    e36 320i Cabrio
    Skąd
    Bydgoszcz
    Witak kolego może opowiedz coś więcej o autku i dodaj jakieś fotki ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •