Witam posiadam e34 m30b35 nosze sie z zamiarem przesiadki na e32 stąd moja obecnosc na tym forum ; ).
Pozdrawiam
Witam posiadam e34 m30b35 nosze sie z zamiarem przesiadki na e32 stąd moja obecnosc na tym forum ; ).
Pozdrawiam