Tak jak jakiś czas temu pisałem że miałem problem z lekko falujacymi obrotami na zimnym silniku z tym że przez pierwsze 30s ono nie występowało i również gdy przejechalem może z 100m znikał ten problem... Pisaliście mi wtedy bym wymienił sterownik i swiece... Zakupiłem kabel i inpe i po sprawdzeniu błędów stwierdziłem że są padniete... Po wymianie niestety problem nie znikł przeprowadzając dalsza diagnostykę dostrzegłem że mam padnięty Tarmostat zauważyłem również ze gdy na zimnym silniku oglądam w inpa parametry rzeczywiste na pierwszym wtrysku są wahania korekcji od 1.0 do 2.5 ..zakupilem dwa termostaty oraz preparat liqui moly spulung... Wymienilem i problem znikł.. Tak naprawdę nie wiem dokladnie co wyeliminowało problem gdyż przed wymianami świec sterownika i tetmostatow też dodawałem do paliwa środki czyszczace liqui moly czy to czyszczacy cały układ czy to dedykowany do wtryskow... Dlatego jeśli będziecie mieć podobny problem i również usterki tetmostatow i świec wymięcie te podzespoły i powinno być dobrze Pozdrawiam

Wysłane z mojego X900 przy użyciu Tapatalka