Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [felgi] Felgi 195TR415 i inne klopoty z E32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3

    [felgi] Felgi 195TR415 i inne klopoty z E32

    Witam wszystkich, od dawna mam od niedawna jeżdżę E32 po poprzedniku pozostały mi felgi 195TR415TR z "łysymi" oponami 240/45ZR415 można do tego dostać opony ?. I prosze tez o poradę auto troche mi "buja się" na boki po wjechaniu na nierówności. Na "szarpakach" wyszło że całe, nie złamane, zbieżnośc też ok. To mój pierwszy automat i mam wrażenie że autko nie chce rwać do przodu a ma 3 litry pod maską ? Mechanikom zostawiłem juz sporo kasy a jeszcze troche zostało do zrobienia. Pozdrawiam.

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    GPanc witam Cię bardzo serdecznie i jednocześnie zapraszam, zgodnie z p.5 naszego regulaminu, do działu "przedstaw się i swoją siódemkę". Obawiam się, że zanim tego nie zrobisz nikt nie będzie chciał odpowiadać na Twoje pytania. Taki tu zwyczaj i tradycja, że zaczynamy od "dzień dobry" :)

    Nie zrażaj się, nie ty pierwszy kliknąłeś w akceptację Regulaminu bez zadania sobie trudu z jego przeczytaniem.
    Gra muzyka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3
    Witam ponownie, uzupełniłem to i owo teraz powinno byc zgodnie z tradycją. Dzięki Wojtek za radę i powitanie. Pozdrawiam.

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    To felgi metryczne- wiec koszt opon kosmos (komplet nowek bedzie adekwatny do ceny opony 20to calowej), wiec jak troche aluminium pojdzie w gore polecam wycieczke z nimi na skup metali ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Sam mam takie koła i leżą mi w garażu.Chciałem mieć orginały ale jak zobzczyłem cene po 600zł za szt to mi sie odwidziało.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR
    No alledrogo pojawiły się 2 oponki na te felgi :]

    http://moto.allegro.pl/item597007727..._45_zr415.html
    Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    @ Michu - Twój link nie działa

    @ PGanc - A co do samych kółek - to masz metryki, jak wyżej pisze i musisz kupić opony z oznaczeniem metrycznym. Trudniejsze do zdobycia i duuużo droższe.

    Więc albo takie musisz nabyć, albo kup sobie jakieś alu w calach - dedykowane do siódemki i "normalne" gumy
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR
    Link działa :)

    To właśnie aukcja z oponkami 16,3`
    Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •