Kodowanie ews znalazłem jak się robi pójdę zaraz spróbować... Napisze też jak rozwiązałem moje mechaniczne problemy w e65 d
Wysłane z mojego X900 przy użyciu Tapatalka
Kodowanie ews znalazłem jak się robi pójdę zaraz spróbować... Napisze też jak rozwiązałem moje mechaniczne problemy w e65 d
Wysłane z mojego X900 przy użyciu Tapatalka