Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Witam!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    2
    BMW
    E36
    Skąd
    Radomsko

    Cool Witam!

    Witam wszystkich miłośników marki BMW!
    Mam na imię Krzysiek, jestem z Radomska (woj. łódzkie), obecnie posiadam dwa samochody: Opel Astra G od 5 lat oraz BMW E36 od prawie roku.

    BMW nabyłem z dwóch powodów:
    1. Słaby silnik w Oplu
    2. Chęć obcowania z RWD.

    Wahałem się między Fordem Sierra a BMW E30/E36. Wybór padł na E36 M50B25NV. Auto to służy mi do jazdy na co dzień oraz do upalania. Auto wymaga jakiegoś tam wkładu, ma 24 lata, ale mimo wszystko wywarł na mnie takie wrażenie, że noszę się z zamiarem zakupu kolejnego BMW, które zastąpiłoby mi mojego obecnego Opla.

    Od zawsze bardzo podobają mi się E38, szczególnie po obejrzeniu pierwszy raz "Transportera", a oglądałem go już chyba z kilkanaście razy.

    Do sedna:
    Za jakiś czas (rok, może dwa) będę chciał zakupić BMW E38 najlepiej z silnikiem V8.
    Zarejestrowałem się tutaj, by powoli wdrożyć się w tajniki tego modelu, bolączki, koszty utrzymania. Będę czytał, pytał, szukał porad, a może nawet odkupię od któregoś z Was moje wymarzone BMW E38

    Pozdrawiam wszystkich!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK

    Post

    Cytat Zamieszczone przez CrisE36 Zobacz posta

    Auto to służy mi do jazdy na co dzień oraz do upalania.

    Nic ja nie powiem

    Mam nadzieje, że za rok dorośniesz i zakupione przez Ciebie E38 będzie służyło do celów jakich zostało stworzone, powodzenia w poszukiwaniach.
    Ostatnio edytowane przez ByCygano ; 08-09-2016 o 21:25

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    2
    BMW
    E36
    Skąd
    Radomsko
    Oczywiście, że E38 będzie użytkowane jak należy. Nie jestem idiotą, żeby tym upalać.

    A z drugiej strony co złego jest w upalaniu E36, które kosztuje średnią pensję krajową?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •