Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: [e32] Kani - Witam Wszystkich

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    19
    BMW
    E 32
    Skąd
    Opole / Wrocław
    [center:228b266adf]Z góry dziękuje za ciepłe przywitanie.[/center:228b266adf]
    To moze jak żeśmy się juz tak rozgadali to poweim jakie mam plany wobec autka na najblizszy rok. Oczywiscie realizacja ich nie zajmie mi miesiąc czy dwa lecz za względu na finanse troche dłużej.

    Nie preferuje dziwacznych zmian i żwieśniaczenia auta. Dlatego zmiany będą delikatne z zewnątrz i większe w środku. Mają tylko podkreslić harakter auta i go lekko odmłodzić
    Po pierwsze to zamierzam zmienić przedmnie lampy na xenony z obręczami (broń boze żadne obręcze z allegro za 40 zł) ;) , przednie kierunki Clear i tylne klosze albo całe czerwone albo ledy. Czerwone klosze mam w sumie już w garazu lecz się jeszce nad LEDami zastanawiam. Większośc już zamówiona. Kolejnym krokiem ma byc kupno felg, ze względu na nasze drogi (dużo jeżdze niestety po nie jednych nierównosciach) pozostaje mi max profil '17.
    Kolejna sprawa to klima której w aucie nie mam. :( Całą klime mam w garazu wyciągniętą z innej E32, lecz nadal szukam śmiałka co mi ja włoży. Wszędzie tylko serwis i nabijanie a z montażem jest już gorzej. Poprostu jak się zle zamontuje elektryke to sie moze zajarac, dlatego nie każdy się na to decyduje. Jak klima bedzie siedziała ładnie na swoim miejscu i działała to dopiero w planie jest obszycie wnętrza nową skórą. Mimo ze mam drugie fotele w garażu i boczki z czarną skóra to jednak lata działaja na niekorzyść tego materiału. Dlatego bym chciał obszyc wszyskto na nowo. Fotele, boczki , przód pod deską rozdzielczą i tylną klape. Firme do tego już znalazłem. Cennik nie zapowiada się tak zle. I z góry mówie że będę szukał deski rozdzielczej w jasnym kolorze. Moja jest czarna a chce mies "beżową" lub "ekri". Dojdzie tempomat, czujnik parkowania z monitorkiem lcd (już zamówione). To sa najbliższe plany. Dalej mam jeszcze pomysły ale nie ma co myslec tak do przodu jeżeli się jednego nie zrobiło.

    Ktoś teraz moze pomyslec "to dlaczego poprostu nie kupił gość auta z tym wyposazeniem" ? :) No właśnie. Szukałem siódemki, ale nie na siłe. Trafiła się w super stanie technicznym i ją wziałem. A jednak wyposażenie wnętrza tak jak np skóra będzie sie dużo lepiej prezentowała jak będzie nowa. No juz nie wspominam że zabawa odmładzania auta jest poprostu bomba :)
    Przed tym drobnym liftingiem postanowiłem pierw sprawdzic ostatecznie stan techniczny. Wszystko było ok, oprócz tuleji na wahaczu z przodu. Zatem wymieniłem całe wahacze z tulejami tydzień temu aby wszystko było cacy. Wcześniej jeszcze wymieniłem cały tłumik środkowy i końcowy + końcówka (na tych zdjeciach tego nie ma bo są starsze). Oczywiscie tłumik z końcówką cichy. Nie chciałem żadnego basowego bo lubie jezdzić wieczorami i nocami a moherowe berety nie lubią jak się je za oknem w nocy budzi :D Z racji że na dniach na pare dni wyjeżdzam to po powrocie dalej bedę kontynuował małe estetyczne zmiany.

    Ogólnie podumowując, BMW 7 w modelu E32 jest bardzo przyjemnym autem. Oczywiscie w E38 równiez przesiedziałem za kierownicą wiele godzin i one sa jeszcze wspanialsze, jednak narazie dane mi jest jezdzić i polepszać mojego cudownego E32 :) ;)

  2. #12
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam. Widze ,że właściciel oddał serce swej wybrance ;) .Pogratulować autu właściciela :D .

  3. #13
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No to Kamil czapki z głów jak to wszystko zrobisz. Trzymam mocno kciuki :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Witam nowego e trzydziestodwójkowicza :-D

    Czekamy na fotorelacje po zmianach :-)

    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    19
    BMW
    E 32
    Skąd
    Opole / Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    No to Kamil czapki z głów jak to wszystko zrobisz. Trzymam mocno kciuki :D
    --> Kani <-- ;) Trzymajcie trzymaajcie, wsparcie duchowe sie przyda ;) :) Oczywiście foty będe wrzucał...

  6. #16
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    O cholera-pomyłka :D Kani sorrka ;) ale i tak trzymam kciuki :]
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    175
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    Siemka...
    Krapkowice kojarzą mi się zawsze z tym że po szybkiej jeździe z A4 często tam zjeżdżałem i juz tak fajnie nie było :D

    Ładne autko :)

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    19
    BMW
    E 32
    Skąd
    Opole / Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    Siemka...
    Krapkowice kojarzą mi się zawsze z tym że po szybkiej jeździe z A4 często tam zjeżdżałem i juz tak fajnie nie było :D

    Ładne autko :)
    Witam, nie bardzo wiem co masz na myśli ze po zjezdzie już fajnie nie było. Na pierwszy rzut obstawiam ze chodzi ci o drogi, bo sa dość nędzne :/

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Witaj ;)
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  10. #20
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Koło Krapkowic jest niesamowity pałac i stadnina w Mosznej.

    Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •