Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93

Wątek: forum 7er

  1. #21
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Franko rejestrując się tu na forum zaakceptowałeś regulamin. To jest forum bądź co bądź prywatne i właściciel ma prawo taki regulamin stworzyć. Nie zgadzasz się na jego warunki, nikt na siłę Cię tu nie trzyma. Historia pokazuje, że anarchia nie jest najlepszą drogą rozwoju, stąd takie a nie inne punkty w regulaminie. Druga kwestia to ortografia. Uwierz mi, że bardzo ciężko się czyta Twoje posty bez polskich "ogonków". Jak to profesor Bralczyk kiedyś powiedział: jest różnica pomiędzy "robieniu komuś laski" a "robieniu komuś łaski". Jestem też członkiem innego forum i tam za takie "byki" jakie sadzisz tutaj dostałbyś bana, a nie jest to forum na temat poprawnej polszczyzny. Zwyczajnie jeżeli tematy mają mieć jakąś wartość/być przydatne dla innych, trzeba określi jasne reguły gry.

    Prywatnie jestem za zaostrzeniem przestrzegania reguł poprawnej polszczyzny. To jeszcze nikomu na złe nie wyszło.

  2. #22
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    moze żeby urozmaicić forum zróbmy jakiś ciekawy dział...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar sebastian735
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    375
    BMW
    e38 735il
    Skąd
    wrocław
    Tez jestem za tym np dział co zrobilem w swoim aucie i takie tam a tych co będą krytykować odrazu banowac i tym sposobem zrobi się porządek na forum

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Panowie moja wiedza na temat mechaniki jest znikoma w porownaniu z innymi doswiadczonymi uzytkownikami wiec w kwestiach mechanicznych sie nie wypowiadam ale ale zauważyłem na forum jakąś tendencje do wychwalania pod niebiosa aut zgodnych z Vinem i oryginalnych jeżeli ktoś coś modzi zaraz hejty lecą, wielu z was posiada ogromną wiedzę ale ja dajmy na to wielu swoich modyfikacji nie opisywałem żeby pózniej nie czytać jakiej to dokonałem profanacji marki.Z innej beczki dzięki sebastian735 za wszelakie info,do Pana który twierdzi że jesteś na forum tylko dlatego że handlujesz e38 kup sobie By.. 5Kilowy młotek i puknij w czoło.

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    145
    BMW
    E38 728iA 99r
    Skąd
    Cieszyn
    Coś na wzór galerii jaka jest na forum bmw5er.pl z podziałem na model E23, E32, E38..... tam to świetnie funkcjonuje i jest ogromny ruch w tym dziale. W tematach powitalnych prowadzenie galerii jest kłopotliwe gdyż przybywa mnóstwo nowych na 2-3 linijki zaciemniających tematów. Galerie to jest co czego tu na serio brakuje.
    Ten dział byłby wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
    Ostatnio edytowane przez JanuszE38 ; 02-09-2016 o 14:27

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Popieram Janusza.

  7. #27
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Cytat Zamieszczone przez sebastian735 Zobacz posta
    Tez jestem za tym np dział co zrobilem w swoim aucie i takie tam a tych co będą krytykować odrazu banowac i tym sposobem zrobi się porządek na forum
    Do tego sluży blog, który można założyć u nas na forum. Na palcach dwóch rąk policzyć można osoby które sumiennie go prowadzą.

  8. #28
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Dokładnie Panowie takie coś miałem na myśli...
    sam osobiscie wszystko w aucie robie.. od spawania do zabezpieczania podwozia razem z elektroniką i elektryką.. defakto nikt mi nie pomaga bo....nie znalazla się pomocna dłoń przy aucie z forum chociażby... wiecej jest tych co negują albo nic nie piszą.. a szukanie po forach angielskich częściej daje efekt i pomoc wizualna...

    Dlatego w tym dziale chodziło by o to by pokazać innym jak to czy tamto zrobić by sie nie na....ać na darmo... niż pokazywać czy chwalić sie

    Jeśli ktoś ma z forum 5er.pl taki temat wzorcowy moze było by warto temu się przyjrzeć...

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rexman
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    600
    BMW
    e31
    Skąd
    Irlandia

    Post

    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    ... Jestem też członkiem innego forum i tam za takie "byki" jakie sadzisz tutaj dostałbyś bana, a nie jest to forum na temat poprawnej polszczyzny. Zwyczajnie jeżeli tematy mają mieć jakąś wartość/być przydatne dla innych, trzeba określi jasne reguły gry.

    Prywatnie jestem za zaostrzeniem przestrzegania reguł poprawnej polszczyzny. To jeszcze nikomu na złe nie wyszło.

    Zgadzam się w zupełności!
    Na naukę nigdy za póżno. Trzeba tylko chcieć, albo włączyć sobie słownik poprawnej pisowni.
    Zostań dawcą szpiku kostnego... dkms.pl

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Post

    Forum jest ok, czasami zdarzają się jakieś spiny ale cóż, takie życie. Chociaż przyznam, że niektórzy, zarówno moderatorzy jak i użytkownicy zrobili się chamscy i czepialscy. Każdy najmądrzejszy. To rozumiem, bo przecież ja też wiem lepiej :D Ale dlaczego większość przy tej swojej wszechwiedzy musi być od razu wredna.

    Denerwuje mnie jak ktoś zakłada temat a tam zaraz ktoś mu "było, poszuka,". Mase jest takich tematów, a mod go od razu blokuje. I pozamiatane. Nie wszystkich chce sie szukać to raz ale co najważniejsze nie wszyscy mają czas. Może warto powtórzyć jednak odpowiedź, cóz to zaszkodzi !? Im więcej razy tym bardziej się każdemu utrwali :) A jak sie komuś nie chce pisać to niech w ogóle się nie udziela.

    Kolejna sprawa to robienie OT, cóż, na każdych forach tak jest i tak będzie, nie poradzimy :) Każdy chce się wygadać ;)

    Co do błędów ort, no cóż, ja też nie jestem geniuszem, ale niektóre byki mnie rażą, ale one świadczą tylko o tym który je robi. Jest głupi to niech robi, każdy przynajmniej będzie wiedział jaki jest :)

    A no i na podsumowanie. WIĘCEJ LUZU PANOWIE I PANIE ! WIĘCEJ DYSTANSU !
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 02-09-2016 o 15:25

Podobne wątki

  1. [E32] Witam Forum 7er
    Przez E32 Kamil w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-2014, 06:08
  2. [E32] Witam forum 7er
    Przez kudlatye32 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 06-09-2013, 19:19
  3. [E38] Witam forum 7er
    Przez Ryan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-11-2012, 21:57
  4. Forum BMW 7er
    Przez don w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-05-2007, 22:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •