Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Lampy soczewkowe

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    20
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Warszawa

    Lampy soczewkowe

    Hej!

    Ostatnio zastanawiam sie nad odmlodzeniem mojej 740... I sa dwa wyjscia, albo biale kierunkowskazy i ringi, albo lampy soczewkowe...

    Wydaje mi sie ze to drugie bedzie fajniej wygladac (wsadzilbym czarne lampy do zielonej 740;)))))). Co sadzicie o tych lampach z allegowno po 750 PLN? Da sie je wyregulowac? Jak sie spisuja? Ktos kiedys pisal ze sa strasznie marnej jakosci...

    Sa dostepne jakies lampy soczewkowe do e38 renomowanych firm?

    Pozdrawiam!

    PS: oryginalne lampy zaraz po rozpoczeciu jazdy sie nastawiaja. Co to za mechanizm, to jest samopoziomowanie?

  2. #2
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam jeżeli nie masz fabrycznych ksenonów to nie masz samopoziomowania a ten mechanizm to silniczki rególacji które są w lampach . A co do tych lamp było już o tym na forum ponoć straszna kicha . pozdro

  3. #3
    Ty kupiłeś w końcu auto? W lutym jeszcze szukałeś a potem się nie pochwaliłeś :/
    A jak chcesz lampy soczewkowe to kup najlepiej ori używki i ewentualnie wymień klosze jeśli będa zjechane i będziesz miał lampy jak nowe.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez wisior
    jeżeli nie masz fabrycznych ksenonów to nie masz samopoziomowania pozdro
    bez xenonów też było samopoziomowanie

  5. #5
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez Mięsny730 e38
    Cytat Zamieszczone przez wisior
    jeżeli nie masz fabrycznych ksenonów to nie masz samopoziomowania pozdro
    bez xenonów też było samopoziomowanie

    Z tego co wiem to jak nie było fabrycznych ksenonów to nie było samopoziomowania dwóch moich kolegów ma e38 bez fabrycznych ksenonów i nie ma takich małych urządzonek przy przednim prawym i tylnym lewym kole za to mają piękne pokrętło na desce do ustawiania reflektorów . A ruch reflektorów zaraz po ich włączeniu to jest dostosowanie wysokości do tej którą Ty im zadałeś pokrętłem na desce . Pozdro

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    wiec wychodziły i bez, tez znam auta ktore właśnie nie miały ori xenonu a samopoziomowanie było, np. jednym z nich jest auto Czarka w którym tak właśnie było, i spryskiwacze.

  7. #7
    Ja nie mam ori ksenonów a samopoziomowanie i spryskiwacze są.
    bubu

  8. #8
    Ale wracając do tematu, Kolego jak nie masz ksenonów to zakup ori ksenon i będzie ok a nie wynalazki ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Jak chcesz to mam komplet orginalnych ksenonów w bardzo dobrym stanie ... załozone są na nie ringi białe ccfl ... Ja zrobiłem sobie lifting więc jeśli jesteś zainteresowany pisz na PW.
    Pozdrawiam

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    30

    Re: Lampy soczewkowe

    sorry ale co to sa ori-ksenony?chyba nie te wiejskie ringi?kup sobie czlowieku uzywane orginalne ksenony(samopziomowaniem sie nie przejmuj)i masz z bani.pozdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •