Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kolejny mały "spot" w górach !!!!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    29

    Kolejny mały "spot" w górach !!!!

    Witam Wszystkich ;) Wczoraj kolejny raz odbył się spot w górach,a konkretnie w Nowy Targu.Jak widać chłopakom spodobało się wspólne spędzanie czasu,gdzie główną atrakcją wieczoru były nasze 7-emki Była to spontaniczna akcja gdzie telefony poszły wruch i po krótkiej chwili w omówionym miejscu pojawiliśmy się z naszymi Bumierami ;)
    Organizatorem "spotu" kolejny raz był TIRON i chwała mu za to ;) W sumie uzbieraliśmy cztery 7-emki.W Imprezie udział brali TIRON,DAMIAN,OLO i POTAS.Niestety z powodów osobistych nie zaszczycili nas swoją obecnością WIKTOR i DOWOJCIAK.
    Tak jak wcześniej wspominałem,impreza rozpoczęła się w Nowym Targu by po chwili przeniosła się do niedaleko oddalonego Rogoźnika,gdzie z wielkim zapałem czyściliśmy do zdjęć nasze 7-emki na jednej z tamtejszych myjni.Po krótkiej chwili ponownie zawitaliśmy do Nowego Targu,gdzie nie mogło się obyć bez rundki honorowej po mieście.Na spoczynek i obiadek udaliśmy się do pobliskiej restauracji "Skalny Dworek",która mieści się przy zakopiance.Spocik można uznać za bardzo udany i oby częściej takie spontany miały miejsce.
    Do zobaczenia za dwa tygodnie u OLA ;)

  2. #2
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    heh...dokładnie-spocik był udany i jak zwykle nie było mowy o nudzeniu się :)
    hmmmmm....czemu tylko nie możemy dodać fotek ze spotu (limit wyczerpany) a kilka jest ciekawych :D
    może ktoś nam w tym pomoże :)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Eee.. Wszystko fajnie pięknie ;) Tylko gdzie Focisze? :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    No to niezła ekipka tylko te fotki byśmy z chęcią pokukali :]

  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez tiron
    nie możemy dodać fotek ze spotu (limit wyczerpany) a kilka jest ciekawych :D
    może ktoś nam w tym pomoże :)
    jak trwoga to do Boga... ;)

    [center:0171632d10]






    lans na podwójne szybki musi być :D







    ]


    Bumer Tirona czarny jak tylko się da


    za to bumer Ola jest srebrny aż do bólu :(


    natomiast szampan POTASa to już zupełnie inna bajka (nie mylić ze srebrnym!) ;D


    ale jednak czarny bumer to czarny bumer!!


    dla panów: 4 bumery... mniam :)


    dla pań: 4 bumery i 3 amigos :D (amigos bez komentarza ;) )






    7mki na stacji... standard :P

    [/center:0171632d10]
    Od prawej: najstarszy uczestnik spotu ("Tiron" aka "dziadek") razem z najmłodszą uczestniczką, która doskonale wie czym wszyscy jeździmy - BUMIERAMI Dla towarzystwa kaczucha a dla zapsucia Wiktorowi humoru w tle rączki w drewnie
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Panowie a czyja to furka na TSA?Dopiero kupiona czy ktoś jest z moich stron?czyżby 740 na manualu?

  7. #7
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Panowie a czyja to furka na TSA?Dopiero kupiona czy ktoś jest z moich stron?czyżby 740 na manualu?
    ta furka należy do kolegi z Sandomierza ,który jest tam zameldowany a od 4-5lat mieszka w Nowym Targu <LOL> Póki co nie ma go jeszcze na tym forum ale dzisiaj założymy koledze konto :P .
    Owszem w manualu ale 728 ;)

    Wiktorku gadałem z gościem-może uda się załatwić jeszcze taki komplecik rączek :D a w ten weekend operacja "black hella" żeby było jeszcze czarniej no i podsufitka w czarny :D
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez tiron
    ta furka należy do kolegi z Sandomierza ,który jest tam zameldowany a od 4-5lat mieszka w Nowym Targu <LOL> Póki co nie ma go jeszcze na tym forum ale dzisiaj założymy koledze konto :P .
    Owszem w manualu ale 728 ;)
    rozumiem ;) pytam bo widzę że nie tak dawno auto było rejestrowane a nie widziałem jej na mieście.A pytałem czy to 740 na biegówce bo czasem taką widuje i myślałem że to własnie ta.

    pozdr

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    29
    No Wiktor odwaliłeś kawał dobrej roboty.To co mi się nie udało Ty zrobiłeś bez zająknięcia ;)
    A jeżeli chodzi o mój kolorek to nie do końca jest tak z tym szampańskim,ale tak jak powiedziałeś to długa historia i nie czas na nią...he he
    Ach te Bumiery,co jeden to ładniejszy :D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków
    spocik bardzo udany w doborowym towarzystwie (co prawda nie kompletnym :( ) ale nastepnym razem sprobujemy poszalec w pelnej ekipie z poludnia :D dziekuje serdecznie wszystkim obecnym oraz Wiktorowi za wstawienie fotek ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •