Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: e38 zamontowałem chińską navi , zdjęcia i opis z montażu navi 16:9

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez tigwelder Zobacz posta
    Navi firmy SION? Jak tak to mam hasło do ustawień fabrycznych i możesz sobie dostosować klawisze skrótowe i razem z tym możesz (bo teraz tego nie masz) przyciemnienia a nawet wyłączenie monitora. Ja zamontowałem te radio trochę inaczej bo dorobiłem małe kątowniki z alu i cały napęd przesunąłem w lewo ale jest połączony z resztą. Ale można tak i tak, grunt ze nie wywaliłeś silniczka jak co niektórzy idioci. Dziwi mnie tylko że nie działa Ci radio bo u mnie śmiga. Gdyby po jakimś czasie radio zaczęło Ci się samo wyłączać (efekt jak przy wrzuceniu wstecznego) to daj znać napiszę Ci jak to rozwiązać.

    BTW:
    "zamontowałem odrazu kamerę cofania , ku mojemu zdziweniu włacza sie automatycznie tryb kamery na radiu po wrzuceniu wstecznego ( wyglada na to że leci po can'ie sygnał )" - nic z tych rzeczy...ale póki działa nie przejmuj się jak to działa, ważne że działa...mniej-więcej rok:D
    taki no name że nawet nie pisze jaka kolwiek nazwa haha
    klawisze skrótowe to chodzi ci o nowe przypisanie funkcji do przycisków na panelu ? możesz zapodać tutaj lub na pw. , napewno spróbuje i może sie przyda ;-)

    mówisz ze zrobiłeś dvd na kątownikach , ale działą dvd czy nie ?
    z tym radiem u mnie to nie umiem zmienić fal mhz na fm , jak to u ciebie wygląda ? dasz rade zapodac foto lub filmik? byłbym wdzieczny.

    a propo kamery to już mam z nią problem , bo raz działa normalnie a raz obraz skacze , ale czego wymagać za 42zł z wysyłka z chin..
    musze kupic coś lepszego.

    a z tym wylanczaniem sie radia to również mozesz dać info o co chodzi , mam nadzieje ze sie nie przyda , ale lepiej miec jakies info na przyszłość w razie w ;-)

    pozdrawiam

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    36
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Słubice
    https://youtu.be/EWKIxK7GkJA tu masz mniej więcej jak to wygląda.
    Na filmie masz pokazane pod klawiszem 0 i 9 masz przyciemnienie albo wyłączenie ekranu i te skróty możesz ustawić w FACTORY SETTINGS i Panel Key Settings.
    Hasło masz w filmie.
    DVD nie działa i w ogóle nad tym nie ubolewam (są 2 kart micro SD jedną 16GB i 32GB ) szczerze to mogłoby go w ogóle nie być.
    Łatwiej było by je zamontować w E38.
    Co do kamerki, po jakimś czasie, kij wie czemu zaczyna szaleć.
    Polega to na tym ze pod czas jazdy kamerka włącza się sama, wyłącza albo włączy i cały czas już tak zostaje dopóki nie przewachlujesz biegami.
    Są 2 opcje albo wymiana tego modułu (zamawiasz u maj friendów) albo odpiąć jeden kabelek ale wtedy kamera w ogóle nie działa ale radio przestaje świrować.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    12
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Prabuty
    Siemanko Panowie mam zamiar zamontować taki sprzęt do swojej E39 i zastanawiam się co wybrać. Na innych forach dość polecaną firmą wśród chińczyków jest EONON
    Ten model jest dopasowany idealnie pod E39 ale znowu parametry słabsze niż u kolegi neo386 - http://www.eonon.com/Other-Car-DVD-G...PS/D5201Z.html
    Kolego tigwelder z kolei takiej stacji multimedialnej jak Ty masz nie mogę znaleźć wpisująć SION.
    Czy lepiej wybrać EONON o słabszych parametrach i na WinCE ale dość dobrej opinii wśród użytkowników na forach BMW czy może lepiej NO NAME jak wybrał neo386 ale o lepszych parametrach i na androidzie?
    Pozdrawiam.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    216
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Racibórz
    no coś ty, tylko nie win ce ...... toż to archeologia.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Baja
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    552
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    Pacraf ma rację teraz wszystkie smartfony są na androidzie lub ios-ie. Więc nie ma sensu cofać się w przeszłość, ja jak bym zmieniał na to samo co ma neo386

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Lepiej na antku więcej aplikacji lepsza wydajność niż na win CE

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    12
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Prabuty
    No i o to chodziło, dzięki za pomoc :) poczekam jeszcze na odpowiedź od neo386, bo pytałem na priv jak się sprawuje sprzęt po jakimś czasie używania i czy nadal jest zadowolony i jeśli powie, że poleca z czystym sumieniem to zamawiam :) Dzięki Panowie i miłego weekendu :D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    witam wszystkich ! nie było mnie chwilę na forum ale wracam ! ;-)

    kolego tigwelder , dzieki za filmik i pokazane skróty - działa ;-)

    z radiem sie uporałem , działa , problemem okazał sie kabel anteny odłaczony w tylnym słupku..

    sam zastanawiałem sie nad win ce , ale jednak jak ktoś już zauwarzyl - to krok w tył. bierz na androidzie i nie patrz na firmę tylko na parametry , firma nie ma znaczenia , i tak wszystko to chińszczyzna w najczyszczej postaci ;-)

    póki co nie mam z nią żadnych problemów , polecam !

  9. #19
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    Panowie a jak spasowanie w deske rozdzielcza.. to bardziej chyba do E39 pasuje co /??

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1

    Post

    Cytat Zamieszczone przez marcin8181 Zobacz posta
    Panowie a jak spasowanie w deske rozdzielcza.. to bardziej chyba do E39 pasuje co /??
    czytaj uważnie.. wszystko wraz z foto relacja jest w tym wątku.. pozdro

Podobne wątki

  1. Ogłoszenie z e38 - opis i zdjęcia (dramat)
    Przez Paweł 7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-04-2016, 06:24
  2. [navi] NAVI nie działa tak jak trzeba
    Przez gaga74 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 18:57
  3. [navi] Zmiana navi, podpinanie navi od podstaw, BT w E38 itp
    Przez Beni0 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 02:57
  4. [ AV/navi] navi nie widzi satelit (mk3)
    Przez Risorius w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-05-2008, 19:09
  5. [navi] Codowanie Navi, Tel., ModulSwiatel (poczesci), Czytni
    Przez Greg38 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-01-2008, 22:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •