Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 31 do 40 z 51

W±tek: Czym usczelniæ krawêdzie drzwi tak jak to by³o w orginalê w E36 ?

  1. #31
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Niestety w gara¿u i ojciec chce jedno warstwê daæ trochê grubiej ¿eby pó¼niej z polerowaniem nie by³o problemu .A chodzi mi dok³adniej o firmê .A co u nas w sklepie to ci nie powiem dok³adniej bo teraz jak co¶ to biorê w Suwa³kach bo i wygodniej z baz± z czytuj± kolor laserem i przynajmniej mocno przybli¿ony do oryginalnego jest kolor i taniej ni¿ w Augustowie .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 02-01-2017 o 20:14

  2. #32
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    To do zczytywania nazywa sie spektrofotometr. To nie laser tylko w tym s± jakie¶ ledy itd itd. Ja pracujê tu i wszystko robimy z firmy Valspar http://www.lakiernictwo-gach.pl/inde...ernicze&news=1

  3. #33
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Dziêkuje za naukê przy okazji wszyscy mówi± laser wiêc laser teraz bêdê wiedzia³ spektrofotometr .Ju¿ bym chcia³ ¿eby by³o po lakierowaniu ,paski z masy ju¿ po³o¿y³em pistoletem by³o mocno prze....ne jeszcze tam gdzie na drzwiach od góry do do³u to fajnie sz³o ,ale u do³u na tylnych przekichane na przednich nie najgorzej bo szeroko siê otwieraj± .

  4. #34
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    No E36 ju¿ pomalowane a dok³adniej wczoraj mówi³em ¿e tylko matowanie podk³adu ale zapomnia³em o zakonserwowaniu jej bo zabezpieczony dó³ mia³em podk³adem i epoksydem .Mia³em siê do ciebie miro odezwaæ przed malowaniem w sprawie czy przet³oczenie ta¶m± zrobiæ czy tak± gum± np z APP która nie za bardzo robi robotê z ojcem stwierdzili¶my ¿e u¿yjemy uszczelki co siê uszczelnia drzwi .Ale co dobrany kolor spektrometrem to nie dobieranie z katalogu jest idealny jeszcze tylko spolerowaæ i bêdzie piknie i ojciec bêdzie mia³ swój kup i zrób samochód marzeñ i drugie auto tylno napêdowe pierwszy by³ polonez .Firmy wybra³em Dyne na bazê i lakier a rapa Troton i fluidol te¿ z trotona .A progi posz³y pod kolor zdecydowa³em siê trochê wygl±da prowokuj±co lecz zarazem ciekawie i wiele razy dostane pytanie co ty po³o¿y³ na te progi .T³umiki pomalowa³em farb± na wysokie temp na czarno .Wahacze i inne ozdobniki na b³yszcz±c± czerñ .Zdjêcia wrzucê jutro i ciekawe E36 kto¶ u mnie w Augustowie kupi³ sedan ,mpakiet,sze¶ciocylindrowy i najlepsze daytona violet .

  5. #35
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Daj jutro te foty. Jestem ciekaw ja teraz wyglada.

  6. #36
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Tutaj zdjêcia http://www.fotosik.pl/u/Lord58/album/2394406 i jeszcze pó¼niej prze¶le film bo zdjêcia w 100 procentach nie daj± tego po³ysku progów .Najbardziej jestem zadowolony ¿e uda³o nam siê wyj±æ prawe nakole rozpierakiem hydraulicznym bo by³o trochê stukniête przez poprzedniego w³a¶ciciela i nie trzeba by³o nie wiadomo jak wyrównywaæ szpachl± najpierw z w³óknem wêglowym a na koniec uniwersaln± .Pytanie przy okazji bo kopi³em nowy numer auto ¶wiat classic i w artykule panowie redaktorzy usiedli strasznie na szpachlowanie a artyku³ dotyczy³ szpachlowania i cynowania a czy cynowanie przez ogrzewanie cyny nie przegrzewa blachy ? Wiadomo spawanie blach te¿ wytwarza temperaturê ale nic nie wymienili z minusów cynowania co nie ma ich oprócz ¿e jest pracoch³onne ale szpachlowanie te¿ jest pracoch³onne je¶li ma byæ dobrze zrobione .Jutro jeszcze postaram siê zrobiæ bardzo dobrej jako¶ci zdjêcia bêdzie czas bo dzi¶ go nie by³o .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 04-02-2017 o 21:30

  7. #37
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cynowanie jest lepsze ale musi robiæ to kto¶ kto to umie robiæ i siê mu przede wszystkim chce bo jest to faktycznie pracoch³onne. Nieuniknione jest i tak szpachlowanie wtedy ale to ju¿ raczej kosmetycznie. Stosuje sie to jednak w miejscach gdzie dostêp do wyklepania jest utrudniony . Najwa¿niejsza jest w takich przypadkach wgniecenia umiejêtno¶æ klepania ale to te¿ trzeba umieæ ,dlatego s± blacharze i blacharze. Jak kto¶ ma fach w rêku i w dobrze wyklepie to uwierz mi ,¿e szpachla jest równie¿ w formie kosmetyki.

  8. #38
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    To jak siê cynuje to przed cynowaniem znaczy pod ni± zabezpiecza siê blachê czy po prostu nie trzeba dopiero jak siê wykona siê cynowanie ? Przyrz±dów te¿ chyba nie ma jaki¶ skomplikowanych : palnik przeno¶ny ,cyna ta do cynowania i ten przyrz±d do równania nie wiem jak to nazwaæ .Czyli cynowanie to co¶ podobnego jak spawanie mosi±dzem np : na proga w E36 tam gdzie otwór na podno¶nik to z ojcem zalewali¶my mosi±dzem. A je¶li chodzi o E36 to spolerowali¶my prawie ca³o ojciec usun±³ zaciek na drzwiach kierowcy pod klamk± .Jeszcze muszê zdj±æ kierownicê i daæ do obszycia i lewarek biegów .I taki Adam ma poszukaæ zderzaka na przód mi je¶li nie znajdzie to bêdzie na razie tak jak jest bo jest pêkniêty trochê bo poprzednik mia³ st³uczkê nie gro¼n± w drug± E36 .

  9. #39
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Dla mnie trochê za ostra ta struktura na tym progu. Podk³adowali¶cie tego baranka czy na niego bezpo¶rednio malowali¶cie ?

  10. #40
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Jestem ¶wiadomy tego jak to wygl±da tylko pokoñczy³ mi siê podk³ad i jak powiedzia³em ¿e jeszcze chcê jedn± puchê kupiæ to ojciec powiedzia³ ¿e ju¿ bez przesady i odpu¶ci³em na do³ach b³otników wysz³o ³agodnie ale te¿ co¶ z pocz±tku nie chcia³o i¶æ dopiero po którym¶ razie posz³o . I chce z drugie strony ju¿ zaczynaæ Audi szwagra i w rok siê wyrobiæ bo z siudem± te¿ nie chce nie wiadomo ile czekaæ bo jakie¶ rdzy na niej nie ma parê miejsc jest prawe nadkole tylne minimalnie ,naro¿nik pod lamp± tyln± lew± i o dziwo tylko drzwi pasa¿era plus wyci±gniecie wgniecenia na nich i b³otniku prawym który idiota zrobi³ mi na czwarty dzieñ posiadania siudemy .

Podobne w±tki

  1. [E32] Cabrio... tak by³o, ale tym razem Polska Edycja i Polska Cena :D
    Przez grim w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 17:03
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 21:02
  3. Czym tak naprawdê ró¿ni siê 735 i 744 ??
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-05-2009, 15:45
  4. nie wiem czy by³o ale dawno tak siê nie u¶mia³em<hahaha&g
    Przez Dzuda w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 17:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •