Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 51

W±tek: Czym usczelniæ krawêdzie drzwi tak jak to by³o w orginalê w E36 ?

  1. #21
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Sedan czy Coupe ? Powinno byæ ok ze zdjêciami teraz http://www.fotosik.pl/u/Lord58/album/2394406

  2. #22
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja w sedanie.
    ¯eby by³o jak w oryginale to proponowa³bym Ci to zafilerowaæ , zmatowaæ i dopiero pomalowaæ. Struktura bêdzie ³agodniejsza.

  3. #23
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Co to znaczy zafilerowaæ ? Chocia¿ jedna osoba powiedzia³a ¿e ma sentyment do E36 bo czêsto mo¿na spotkaæ siê z osobami które powiedz± ¿e to okropny samochód brzydki panie multipla ³adniejsza i to tylko dlatego ¿e mia³o opinie jakie mia³o i nie odpowiednich czêsto w³a¶cicieli .

  4. #24
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Zafilerowaæ to podk³adowaæ np. tym http://farby.hfcd.pl/23562,-Maxi-Fil...-0-16-l--szary
    Co do E36 : Mam kolegê który ma tak± trójeczkê w super stanie i nie chce mi jej sprzedaæ :)
    Fajne autko. Pamiêtam jak siê fajnie bokiem w zakrêty wchodzi³o. Mia³em trzy lata temu E90 ale to ju¿ nie to samo.
    Sentyment do 3ER mam dlatego ,poniewa¿ moj± przygodê z BMW zacz±³em od E21. Potem by³a w³a¶nie E36 a dalej kilka E34 i E32 To by³y autka. Ehh Wspomnienia :)

  5. #25
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar rexman
    Do³±czy³
    Jul 2015
    Posty
    579
    BMW
    e31
    Sk±d
    Irlandia

    Post

    No patrz, a mi siê wydawa³o, ¿e filerowaæ, to szpachlowaæ (body filler). A podk³adowaæ, to prime coat.

    Co do serii 3... no có¿ - masówka.
    Zostañ dawc± szpiku kostnego... dkms.pl

  6. #26
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Sk±d
    Opolskie
    Miro mia³ chyba na my¶li znaczenie Niemieckie.U mnie w okolicy starsi lakiernicy te¿ tak mówili/mówi±.

  7. #27
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Miro mia³ chyba na my¶li znaczenie Niemieckie.U mnie w okolicy starsi lakiernicy te¿ tak mówili/mówi±.
    Dok³adnie przyjacielu. Ja tez stary lakiernik jestem.

  8. #28
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Zobaczê z tym co mówisz na razie jeszcze przecieram podk³ad i matuje j± , je¶li wszystko fajnie wyjdzie z kolorem i nic siê nie z chrzani to zrobiê z progami tak jak mówisz .Ja osobi¶cie bym zacz±³ przygodê od E30 na w±skie lampie w 1.6.l na ga¼niku i czarnych tablicach facet u nas j± naprawia³ i mia³ sprzedawaæ z powodu problemów zdrowotnych ale wjecha³ w niego jaki¶ smarkacz ,ale wysz³o E36 od kolegi na które ¿eby nie ja to pewnie drzewo by czeka³o na ni± .Ogólnie w rodzinie zawsze by³y Ople ale BMW siê przewija³o przez warsztat jak by³e m³odszy szczerze mówi±c oprócz siudemy to marzy³o mi siê zawsze Senator B lub Omega A ale to trudne by³o do wykonania bo najwiêkszy przeciwnik Opla to rdza no i omega a to chyba Mazda 6 tam tych czasów .A masz jakiekolwiek zdjêcie poprzednich swoich bmw chêtnie bym zobaczy³ .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 21-12-2016 o 21:55

  9. #29
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Mam jeszcze jedno pytanie miro jakie firmy polecasz lakier bo ju¿ zmatowa³em E36 tylko w dwóch miejscach wysz³y placki z konturami gdzie przebija siê lakier wiêc dla wszelkiego to wola³em od dzieliæ podk³adem i siê nie zastanawiaæ i bêdê zaraz siê wybiera³ po bazê i lakier do Suwa³k .A moja wiadomo¶æ dosz³a do ciebie oczywi¶cie nic nie mówiê mo¿e nie masz na razie czasu z tymi zdjêciami siê tylko pytam bo siê zastawiam czy twojej wiadomo¶ci nie usun±³em przez przypadek na poczcie bo ci±gle zawalona jest spamami .

  10. #30
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    :) Kurcze..... zapomnia³em Co¶ wy¶lê
    Wszystko zale¿y gdzie to bêdzie lakierowane ...W kabinie czy niestety w gara¿u ?
    Je¿eli w kabinie to lakier HS a w gara¿u tylko MS . Baza najlepiej konwencjonalna. Wodna to ekologiczna a co ekologiczne to sam wiesz :)
    Chodzi Ci te¿ o firmê ? A co tam macie w sklepie ?

Podobne w±tki

  1. [E32] Cabrio... tak by³o, ale tym razem Polska Edycja i Polska Cena :D
    Przez grim w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 18:03
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 22:02
  3. Czym tak naprawdê ró¿ni siê 735 i 744 ??
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-05-2009, 16:45
  4. nie wiem czy by³o ale dawno tak siê nie u¶mia³em<hahaha&g
    Przez Dzuda w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 18:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •