Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Czym usczelnić krawędzie drzwi tak jak to było w orginalę w E36 ?

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    I tak trzeba zedrzeć całość bo przejścia będą widoczne.
    Dobry warsztat lakierniczy taki sprzęt posiada.
    Dodam jeszcze ,że jeden kartusz tej masy to od 50 do 100 zł

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Zamawiam pistolet i będą progi w E36 tak jak w originale i przy Audi się przyda dzięki miro za info i przy okazji nie wiesz ile powinienem wziąć tych kartuszy na progi myślę że ze cztery jedna i tak pójdzie na naukę na jakieś blaszce .

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No na pewno. Za wydajne to to nie jest i znika szybko z kartusza

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    No już przyszedł pistolet nie mogę się doczekać jak będzie się kładło to masę na progi inne miejsca jeszcze raz dzięki za podpowiedz miro a zarazem jeszcze prośba może będziesz wiedział .Jak mamy boczek drzwi w E36 to środek boczka przy klamce wewnętrznej jest materiał który się odkleił i lata jak prześcieradło na łóżku i teraz czy da się to jakoś sensownie podkleić ? Czytałem parę tematów na forach trójki ale jeden mówił że się da drugi że nie a trzeci w ogóle jeszcze co innego .Najchętniej bym dał to do jakiegoś dobrego tapicera który by dobrał nowy materiał w bardzo podobnym odcieniu ale żadnej takiej osoby nie znam bo mam w niej piękne sporty w welurze po praniu które są jeszcze piękniejsze i lipa zostawić te szmaty tak na tych boczkach .

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Wszystko się da ,o ile nie jest zniszczone. Jednak jak chcesz to ładnie mieć daj tapicerowi. Parę złotych Cię nie zbawi a bedzie zrobione pożadnie.
    Jak chcesz robic sam, to są kleje tapicerskie w spreyu. Ja bym jednak chyba oddał w dobre rece.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Nie no właśnie bym wolał dać dobremu tapicerowi tylko żadnego dobrego u mnie na Podlasiu nie znam .Najlepiej było dać takiemu tapicerowi co już coś tematu BMW lizną a pieniądze to zemną nie problem jeśli się remontuje czy jakieś projekty się robi to zawsze wiadomo że coś dojdzie dodatkowego a wkład finansowy trzeba liczyć więcej niż się przewidywało .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 18-11-2016 o 18:45

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Już położyłem masę na progi E36 i powiem tak trochę jest upierdliwy ten pistolet po pierwsze szybko się brudzi się i umie slabie iść i wtedy się myśli że tubka się kończy ale jednak nie , a drugi problem delikatny gwinty na sikaflexie nie dość że ostrożnie drugą tubkę wkręcałem to cały z niej gwinty objechał więc zmarnowałem jednego sikaflexa będzie po prostu do krawędzi na drzwi .A jeśli chodzi o samo kładzenie masy jest przyjemne pomijając częste przemywanie pyszczka zmywaczem do silikonu .A jeśli chodzi o strukturę którą uzyskałem była zadowalająca ćwiczyłem przez 15 minut na blaszka i testowałem różne ustawienia przed przystąpieniem nakładania masy na progi i wszystko szło fajnie struktura przypominająca tą oryginalną i jeszcze jak podzielimy próg na 4 części to jak kończyłem każdą to czyściłem ten pyszczek to przy końcu coś się zrobiło i walnęło grubiej i inną strukturą i taką musiałem skoczyć mogę skończyć tą poprawną lecz by było według mnie za gruba i była by galaretkowata .Ogólnie nawet ta nie chciana struktura mi się podoba ważne że nie baranek jutro wrzucę zdjęcia i tak kto by miał tyle miłości do E36 jak ja kto by odbudowywał mocowania na podnośnik na nowo i kładł masę na progi zamiast prościej rapą w E36 .Więc jeszcze raz dzięki miro tapicera też ogarnąłem w Suwałkach .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 18-12-2016 o 21:44

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cieszę się ,że mogłem Ci w jakiś sposób doradzić. Fajnie ,ze nie robisz półśrodkami tylko naprawdę wkładasz serce w odbudowę E36. To naprawdę świetne auta były i mam osobiście sentyment do tego modelu.
    Co do masy to trochę zależy od tego z jakiej firmy używasz no i powinno się je podgrzewać przed użyciem aby łatwiej się kładło. Są do tego specjalne podgrzewacze podobne do tych jak się dzieciom butelkę z mlekiem podgrzewa :) https://shop.berner.eu/pl-pl/p/20056...rigPageSize=12
    Daj fotki jak Ci to wyszło.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Coś takiego wyszło trochę w moim sony aparat przekłamuje co wychodzi na zdjęciu niż na żywo ogólnie wyszły takie warkocze (gile) nie wiem jak to nazwać https://photos.google.com/search/_tra_ . A jeśli chodzi o podgrzewanie to wiem o tym kładziemy zawsze z ojcem czy masa czy rapę przed używaniem na taką metalową półkę nad piecem .A jakie miałeś E36 i jak masz gdzieś zdjęcie jej to się podziel Jeszcze co mi zostało z progami to pomalowanie ich na szaro żeby współgrały z dołami zderzaków i wrzucam zdjęcie mojej E36 https://photos.google.com/photo/AF1Q...M1nK1Z-iArqp_L .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 19-12-2016 o 22:05

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja E36 miałem uuuuuu z 13 lat temu. Fotki ani jednej nie mam ...niestety. Była biała w M-paket. 2.0l sześć garnków.
    Twoje zdjecia nie działają !

Podobne wątki

  1. [E32] Cabrio... tak było, ale tym razem Polska Edycja i Polska Cena :D
    Przez grim w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 17:03
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 21:02
  3. Czym tak naprawdę różni się 735 i 744 ??
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-05-2009, 15:45
  4. nie wiem czy było ale dawno tak się nie uśmiałem<hahaha&g
    Przez Dzuda w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 17:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •