Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: sekwencja-przelacza sie na benzyne

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    sekwencja-przelacza sie na benzyne

    witam. Dzis cos sie stalo z gazem bo sam przelacza sie na benzyne.Ostatno bylo wszystko ok. Ja go na gaz a on mi na benzyne i tak w kolko.Co moze byc powodem tego?

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Sprawdz poziom płynu chłodzącego. Gdy bedzie go za moło parownik nie bedzie ograny. To na początek ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ja bym zatankował najpierw auto ;D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL
    Jak mam razerwę gazu to też się zdaża że przłączy na benzynę . Szczególnie na jakimś zkręcie albo przy bujnięciu bryką.Myślę że to kwestia ustawienia instalacji . Wniosek taki : NIE JEŻDZIĆ NA REZERWIE :)
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    plyn jest na poziomie a w butli jest jeszcze okolo 13-15 litrow.Ten gaz jest juz zalozony okolo 2 lat i wszystko chodzilo bardzo ladniea ostatnio cos mu sie popierdzielilo. Zastanawiam sieczy moze to byc wina cewki lub cewek- auto czasem troche muli na gazie i wydaje mi sie ze jak wciskam gaz to nie pracuje na wszystki cylindry. Na benzynie jest ok ale na gazie moze byc czulszy.Jednego dnia jest ok,ma kopyto i chodzi ladnie a dzis np mulic bardzo i przerzucal na benzyne. Czy moga to byc cewki?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Jak masz Staga to pewnie map sensor walnięty,u znajomego już dwa razy uległ uszkodzeniu.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    jak jest map sensor padniety to auto raczej przelacza sie na gaz kiedy wcisnie sie wieksze obroty i nie czuje cisnienia gazu odpowiedniego i przelancza na pb ale przy normalnej jezdzie zachowuje sie ok a kolega mowi ze auto mu ogolnie muli . ale sprobowac mozna, bardzo latwo go mozna zamienic wiec bez pomocy moze to sam zrobic

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    temat jest trudny bo nikt niema programu do mojego gazu.Od kilku dni jest ok i nie przelacza sie na benzyne ale muli (zachowuje sie jakby nie pracowal na wszystkie cylindry). Zaloze cewki inne moze to one sa powodem tego?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    149
    BMW
    e32
    Skąd
    Lubin
    Kolego dzisiaj uporałem sie z tym problemem i kosztowało mnie to 100zł, a mianowicie też zaczął mi się przełączać na PB ja na gaz on na PB, sprawdz najpierw filterki, u mnie tam byl syf plus zabrudzony elektrozawór przy reduktorze i w butli i to powodowało że cały czas było za niskie ciśnienie gazu. oprócz tego warto sprawdzić czy same elektrozawory sa dobre

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •