Witamy.
Nie ma czegoś takiego jak M60B44. B44 to zawsze M62. Jedyna różnica to bodajże od '98 był M62TUB44, czyli na vanosach. Obecnie nie trzeba się juz ich tak bać jak kiedyś, bo ich regeneracja mocno staniała. Jeśli zaś chodzi o temperaturę to zarówno w M62 jak i M62TU masz już problem i warto zmienić termostat na ten z niższą temperaturą. Wszystkie informacje znajdziesz na forum, więc proszę nie ciągnąc tutaj tego wątku technicznego tylko wziąć się za przeszukiwanie forum ;)




Odpowiedz z cytatem