Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: czy ktos cos o tych e38?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    7
    BMW
    szukam E38
    Skąd
    Pomorskie

    Post czy ktos cos o tych e38?

    Czy Ktoś Coś wie na temat tych samochodów? Szkoda jezdzic po Polsce i oglądać i szukać, bo jedno co piszą w ogłoszeniu a zwykle co innego wychodzi faktycznie, czasem szkoda nerwów........... ostatnio mi też chlop wciskal ze TUV był do samego końca, patrze w ksiązke a pół roku wczesniej się skonczył a po kabriolecie ewidentnie było widać że banan bo szyba z jednej strony nachodziła u góry 1cm na słupek! A jeszcze opowiadał że on to jak dla siebie przygotował samochód bo on tak lubie, takie pedantyczny jest - aaaa i jeszcze właścicelka dzwoniła po żałuje że sprzedała!! Normalnie Janusz jakich mało, zalecam omijanie kolegi i to szerokim łukiem - http://umacka.auto.com.pl/

    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6yhGOt.html
    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6ys8gL.html
    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID6ysNSz.html

    dzieki za pomoc przy E38,
    Bartek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Tą drugą sam chciałem oglądać i ewentualnie brać ale niestety rozsadek zwyciężył jest to auto forumowicza zarówno tego forum jak i innych moim zdaniem worek siana poszedł w to auto.Szczerze to jakbym miał kupić sprowadzoną od kogoś wolałbym sam jechać i przyprowadzic.
    Ostatnio edytowane przez niestepne ; 01-08-2016 o 10:27

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    7
    BMW
    szukam E38
    Skąd
    Pomorskie
    Nie specjalnie mam czas na jezdzenie i poszukiwanie auta w DE czy CH..... a co do tej drugiej, worek siana wsadzony ale w pozytywnym znaczeniu i ze warto czy ze worek bez dna i lepiej sobie darowac?
    Wypatrzyłem w Lublinie BMW 5 Alpina ale cos chyba sie sprzedała i nie ma...... wiec szukam innego mniej lub wiecej zadbanego auta.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Moim zdaniem ale podkreslam moim zdaniem to to e38 w Łodzi jest po prostu ogarnięte i kasa włożona w pozytywnym tego słowa znaczeniu środek,koła,buda Usa look itd itd właściciel widać że nie żałował.Tamte dwie handlarzy pierwsza dość długo stoi.

  5. #5

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK

    Według mnie, żadne z tych aut nie jest godne zainteresowania za tą kwotę, przy czym pamiętam jak w powitaniu pisałeś
    poszukuję E38 lub może E32, nie modyfikowany, nie przerabiany i nie przeturlany.
    Co do auta nr 2 najlepiej pasuje tu post numer 3 z zalinkowanego wątku z innego forum.

    Odnośnie auta 3 zastanawia mnie w jakiej opcji w vinie i kiedy występują reflektory chromline ? Akurat w tym wypadku nic nie ma po rozkosowaniu.

    A tak do na marginesie do autora zainteresowanego, jak szukasz 750iL to według mnie jest tylko jedna godna uwagi na allegro obecnie http://allegro.pl/bmw-750-il-e38-ind...354946705.html Wygląda jak normalne E38 bez wiejskich tjuningów, bez modyfikacji, wyposażenie spore, no i jak jest tak jak pisze w ogłoszeniu to nie ma się do czego czepiać, ale to sprawdzisz na miejscu, chyba, że nie trawisz czarnych aut, wtedy odpada.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Cytat Zamieszczone przez ByCygano Zobacz posta
    Według mnie, żadne z tych aut nie jest godne zainteresowania za tą kwotę, przy czym pamiętam jak w powitaniu pisałeś

    Co do auta nr 2 najlepiej pasuje tu post numer 3 z zalinkowanego wątku z innego forum.

    Odnośnie auta 3 zastanawia mnie w jakiej opcji w vinie i kiedy występują reflektory chromline ? Akurat w tym wypadku nic nie ma po rozkosowaniu.

    A tak do na marginesie do autora zainteresowanego, jak szukasz 750iL to według mnie jest tylko jedna godna uwagi na allegro obecnie http://allegro.pl/bmw-750-il-e38-ind...354946705.html Wygląda jak normalne E38 bez wiejskich tjuningów, bez modyfikacji, wyposażenie spore, no i jak jest tak jak pisze w ogłoszeniu to nie ma się do czego czepiać, ale to sprawdzisz na miejscu, chyba, że nie trawisz czarnych aut, wtedy odpada.
    Wydaje mi się kolego że z takim podejściem do tematu swoje wymarzone oryginalne e38 znajdziesz w 2089 roku tak mniej więcej hejtujesz każdy egzemplarz z możliwych wrzucanych przez każdego, wydaje mi się że to jest forum pasjonatów serii 7 wielu z nas zmieniło kupę rzeczy w swoich furach i każdy jest z tego na swój sposób dumny ale aż strach cokolwiek napisać bo zaraz ulep ŁO MATKO GAZ MA zastanów się czy jak ja robię 5tys miesięcznie to mam lać benzynę ?bo jak jeżdżę na gazie to jestem wieśniak i mistrz agrotuningu???

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    7
    BMW
    szukam E38
    Skąd
    Pomorskie
    Tą czarna juz na aledrogo oglądałem, no właśnie, jest czarna.....
    Mam jeszcze jeden model na oku, ale znowu handlarz.......
    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5...tml#e5985856e5

    niby nalowany zderzak z tyłu, bitego sie nie boje jeśli wiem i mam możliwość wszystko sprawdzić i jest dokumentacja, mój mustang też jest bity ale wiem jak naprawiony i wiem co gdzie było robione - mimo ze teraz nic po nim nie widać nawet jak się wejdzie pod samochód i powiem gdzie był robiony!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    Cytat Zamieszczone przez niestepne Zobacz posta
    Wydaje mi się kolego że z takim podejściem do tematu swoje wymarzone oryginalne e38 znajdziesz w 2089 roku tak mniej więcej hejtujesz każdy egzemplarz z możliwych wrzucanych przez każdego, wydaje mi się że to jest forum pasjonatów serii 7 wielu z nas zmieniło kupę rzeczy w swoich furach i każdy jest z tego na swój sposób dumny ale aż strach cokolwiek napisać bo zaraz ulep ŁO MATKO GAZ MA zastanów się czy jak ja robię 5tys miesięcznie to mam lać benzynę ?bo jak jeżdżę na gazie to jestem wieśniak i mistrz agrotuningu???
    Za bardzo się czepiasz w tym momencie, wyraziłem tylko swoją opinię do której również jak Ty mam prawo, tylko w przeciwieństwie do Ciebie w swoich postach nie odnosiłem się do tego co Ty napisałeś, tylko pisałem co ja myślę, również nie wspomniałem nic o LPG a Ty już tu znowu ten temat zaczynasz, nie interesuje mnie czy jeździsz na gazie, czy na pb, czy pchasz auto ręcznie, wyraziłem swoją opinię tylko co do tych aut, podobnie jak Ty, lecz skrajnie inną, co Ciebie boli, że mówię inaczej, nawet mało co ja napisałem, lecz tylko przyznałem racje człowiekowi, który ma sporą wiedzę w dziedzinie BMW. Pozwól, że zainteresowany autor, sam wybierze co mu będzie odpowiadać a nie się czepiasz każdego stwierdzenia, które nie zgadza się z Twoim wizerunkiem E38.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Elegancko kota ogonem odwróciłes brawo gratuluję.Odniosłem się do tego co napisałeś tylko dlatego że za każdym razem ulep,gaz,vin i tak w kółko.
    Ostatnio edytowane przez niestepne ; 01-08-2016 o 20:41

Podobne wątki

  1. [E38] Może ktos zna cos podpowie
    Przez krismont1982 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 11:54
  2. [E32] Witam co sadzicie o tych egzemplarzach może ktos widział na żywo???
    Przez Artur111222 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-10-2012, 17:21
  3. 79 000 zl za E38??? czy waszym zdaniem warte tych pieniedzy??
    Przez ArtiWPR w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 09:45
  4. [silnik] e38 błąd dopasowania mieszanki czy cos takiego
    Przez E38MIGLANC w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-05-2011, 19:29
  5. czy ktos slyszal cos na temat tego modelu?
    Przez hrabia81 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-10-2008, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •