Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79

Wątek: Świat F1

  1. #41
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ostatnio jeździł bolidem F1 w 2008 roku więc może miec problem z "wjeźdzeniem się " w nowy bolid, który mocno różni się od wersji z 2008 roku. Poza tym Schumacher mocno zaanagażował sie w ściganie na motocyklu i przez sezon pewnie nabrał troche innych "nawyków" wyścigowych. Ale pożyjemy zobaczymy. Narazie to wróżenie z fusów ...ale faktycznie może być ciekawie
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #42
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No fakt. Ale z drugiej strony ten człowiek ma benzynę zamiast krwi ;D wydaje mi się, że wystarczy mu jeden dzień aby się wkręcić i drugi aby uszykować i poprawić auto pod siebie, no i trzeci aby wygrać GP ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    No fakt. Ale z drugiej strony ten człowiek ma benzynę zamiast krwi ;D wydaje mi się, że wystarczy mu jeden dzień aby się wkręcić i drugi aby uszykować i poprawić auto pod siebie, no i trzeci aby wygrać GP ;D
    Taa... Pewnie juz w tym momencie siedzi w symulatorze ;)

    A ja sobie ostrzę zęby na pojedynek: Schumacher vs Raikkonen :medit: Może to być swoisty sprawdzian dla Kimiego, od którego może zależeć jego przyszłość w Ferrari (w F1?).

    Tak samo pamiętam jak Hamilton był wielce zawiedziony tym, że Schumacher odszedł z F1 zanim on zaczął tam startować (a niech da popalić Niemiec temu zarozumialemu Anglikowi!).

  4. #44
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Widzę że Hamiltona nikt nie darzy sympatią. nie wiem czemu ale ja również.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    Widzę że Hamiltona nikt nie darzy sympatią. nie wiem czemu ale ja również.
    Bo jest... hmmmmmm... zbyt pewny siebie? Zbyt rządny sukcesu za wszelką cenę?Wypełnia go pycha. To nawet przez telewizor czuć.

  6. #46
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Wielki mistrz myśli jak ja albo ja myślę jak on :) http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Lauda...l?ticaid=187b0
    Pić trzeba ! Jeść można !

  7. #47
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Spokojnie pomału z tego wyrasta. A ostatnio dużo szybciej jak nie ma koło niego Denisa...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #48

  9. #49
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    http://www.youtube.com/watch?v=F19DlA3iPNw

    http://www.youtube.com/watch?v=UcBN3jV-GGY


    Trulli to jest debil jakich mało. Zawsze twierdziłem, że dla niego nie ma miejsca w F1 bo jeździ jak ostatnia pipa typowa kobieta w za szybkim aucie ale to co tym razem zrobił to prosi się o pomstę. Gość nie potrafiłby prowadzić Seicento w korkach w Warszawie a jeździ w F1!?! Żal, gość jest tak żałosny, że głowa boli. Na miejscu Sutiala wypłaciłbym mu publicznie w pysk za to co zrobił
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #50
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A najlepsze jest to że jeszcze się rzucał :D co za zero...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •